1. 1.
  Büyük Galatasaray Camiasına!

  Bugün Divan Kurulu'nda yapılan konuşmaları dikkatle takip ettik. Bugüne kadar camiamız ile alakalı konularda yaptığımız açıklamaların camiamızın önde gelen isimleri tarafından anlaşıldığını görmek bizleri sevindirmiştir.
  _____________
  Ancak uzun yıllardır mücadele ettiğimiz "LiSECi" zihniyetin bazı temsilcilerinin KONUYU SAPTIRMAYA çalışması gözlerden kaçmamıştır.‬
  _____________
  Galatasarayımızın köklerinin bulunduğu Galatasaray Lisesi bizler için nasıl gurursa, LiSE’Yi KULLANARAK GALATASARAY’I TARAFTARINDAN KOPARMAK iSTEYEN LiSECi ZiHNiYETTE BiZiM iÇiN TEK SORUNDUR.‬
  ______________
  Yönetimin ibra edilmeme sebebinin, TARAFTARLARIMIZIN YÖNETiME DESTEK VERDiĞi iÇiN OLDUĞUNU, Divan Kurulu gibi ciddi ve kıymetli bir ortamda itiraf etmişler ve Galatasarayımızın adeta kimlerin elinde oyuncak olduğu bir kez daha kanıtlanmıştır.‬
  ____________
  Tüm bunlar yetmezmiş gibi “MALi iBRA, iDARi iBRAYI KAPSIYORSA BiRiLERi DE ÇIKAR MALi iBRANIN iPTALi DAVASI AÇAR” diyerek dertlerinin Galatasaray’ın menfaatleri olmadığını divan kürsüsünden kusan bu zihniyetin ne derece hastalıklı olduğu tescillenmiş ve divan kurulu tutanaklarına resmî olarak geçmiştir.
  ___________
  Galatasarayımızın yükselişi için destek verilmesini bile kaldıramayan bu zihniyetin Galatasaray'ın menfaatlerini düşündüğünü kim iddia edebilir?
  ___________
  Bugün sadece ultrAslan’dan destek alıyor diye Galatasaray'ı ibrasızlıkla yönetilmez hale getirecek kadar çıldıran ve gözü dönen bu zihniyet, yarın bir başka yönetim Galatasaray'a zarar verir ve ultrAslan'dan tepki görürse Galatasaray'ın menfaatlerini bir kenara bırakıp onları destekleyeceğini resmen itiraf etmiştir.
  ___________
  Bu köhne zihniyetin temsilcilerine bir kez daha hatırlatalım;

  GALATASARAY MENFAATLERi iÇiN BiR TAŞI BiLE YERiNDEN KALDIRIP TAŞIYANA DUYDUĞUMUZ SAYGIYI DA, GALATASARAY'A ZARAR VERENLERE KARŞI VERDiĞiMiZ MÜCADELEYi DE ENGELLEYEMEYECEKSiNiZ!
  ___________
  MEKTEB-i SULTANi ONURUMUZDUR,
  LiSECi ZiHNiYET iSE SORUNUMUZDUR!

  MiLYONLARCA SES GALATASARAY HALKINDIR DiYOR!

  #ultrAslan
  -2 ... gezdimgordumyenildim