1. 1.
  https://www.sondakika.com...ik-kriz-cikardi-10741148/

  https://www.sozcu.com.tr/...atik-araci-cekti-2341313/

  Görünen o ki bizim belarus büyükelçiliğindeki yetkili vatandaşlarımız bu iş için uygun değil. Yaptıkları her harekete dikkat etmeleri gerekirken nedir bu küstahlık! Bu haberin çıkması bir yana böyle bir haber çıksa bile belarus halkının "türkler öyle bir şey yapmaz" demesi gerekirken bu ne rezillik! Görevden alınmalarını rica ediyorum.
  1 ... melevan
 2. 2.
  Haklı isyan. Gittiğin yer Türkiye'de bir şehir değil, Avrupa orası. Kanun var nizam var, ya uyacaksın ya da uyacaksın. Böyle sol bemol verirlerse de laf etmeyeceksin, ordaki şoförü muhatap alacaksın.
  5 -5 ... fesat adam
 3. 3.
  adamlar haklı tabi ki. çakmışlar fa# minör ama bizimkilerin bir kulağından girer diğerinden çıkar!
  1 ... la catedral
 4. 4.
  konsolosluk memuru seviyesinde rutin olarak dünyanın bütün diplomatik misyonlarında ele alınmakta olan sıradanın da sırası bir konunun mal bulmuş mağribi gibi lanse edilmesinin anlaşılır tarafı yoktur.
  ... monk of monkmountain
 5. 5.
  Adamlar o kadar dertsiz ki demek kendilerine dert arıyorlar. Evet
  ... kokontomokonto
 6. 6.
  haklıdır.

  dışişleri mensubu olmuşlar ama beyefendi olamamışlar.
  ... gedikpasa
 7. 7.
  Belarus Avrupa değildir, insanlık ya da gelişmişlik seviyesinde biraz daha batıda olduğu halde Türkiye'den geri kalmayı başarabilmiş sayılı ülkelerden birisidir. ilk olarak onu bir öğrenin de...

  Bu arada gayet ufak çaplı gereksiz bir olayı niye diplomatik kriz gerçekleşmişçesine büyüttünüz, kimse muhtemelen anlam veremedi.
  ... israyaret
 8. 8.
  vay arkadaş, dertsizlik böyle bişey demek ki.

  Kiminin pırlantası küçük, kiminin ise karnı aç.
  1 ... altan518
 9. 9.
  lastiğini indirselermiş bence çok büyütmüşler.
  ... emperyalizme kafa tutan adam
 10. 10.
  diplomatik plakalı araç sürücüleri her yerde böyle demekki. türkiyedekiler de ne sinyal verir, ne hı limitine uyar ne de park yeri tanırlar.
  2 ... flat head