1. ?.
  uefa'nın çeyrek final eşleşmelerinden birinin ikinci ayağı. ilk maçın 1-1 bitmesinden sonra bu maç daha da anlam kazanmıştı. an itibariyle maç uzatmalara gitti. uzatmalara 1-1 lik skorla gidilmişti. hemen extra timeın başında getafe 3-1 öne geçmesine rağmen yine extra timeın 2. yarısında bayern 3-3 yaparak skoru tur atlamak üzeredir.

  edit: maç bitti. yarı finalist bayern münich.
  3 ... hendrix
 2. ?.
  saka gibi mac!
  1 -2 ... boreas
 3. ?.
  (bkz: almanlardan iyicene soguma nedenleri)
  1 ... boreas
 4. ?.
  büyük takım küçük takım farkının belli olduğu maçtır. bayern bunu da atlatarak kupaya uzanma yolunda büyük bir adım atmıştır. böyle bir maçtan sonra takımdaki morali düşünemiyorum. ayrıca gary linekerin meşhur sözünü hatırlatmıştır:
  futbol basit bir oyundur. top bir o kaleye bir bu kaleye gider ve sonunda almanlar kazanır.
  ... crocodile
 5. 0.
  3-1'den maç veren Getafe'nin cenabetliğine şaşırdığımız maç.Luca Toni'nin süpermen olduğu maç aynı zamanda.O değilde bu Almanların balı dünyada yoktur herhalde.
  2 ... gorilla
 6. 1.
  futbolun adaleti olmadığını bir kez daha yüzümüze yüzümüze vuran maç.

  115 dakika 10 kişi oynuyorsun, sonra bir gol bulup öne geçiyorsun, gol yemeden tamamlasan yarı finaldesin ama maçın son dakikasında yediğin golle maç uzatmaya gidiyor, yine de pes etmiyorsun, bu sefer 2 farklı öne geçiyorsun ama talihsizlik yakanı bırakmıyor, uzatmanın son dakikasında salak kalecinin, ki biz bu herife uzun uzadıya abondanzieri diyoruz, akıl almaz hatasıyla kupaya veda ediyorsun, harbiden trajik maç, yazık oldu ama helal olsun getafe'ye, bu sene benim uefa şampiyonum getafe'dir arkadaş !

  (bkz: kendi takımı yenilmiş kadar üzülmek)
  6 -2 ... kill for you
 7. 2.
  futbolda adalet madalet olmadığını gösteren maç. 89 da ribery atmış 120 de toni. 115 dakika 10 kişi oynayan getafe'nin bayern'i elemesini dilediğimiz ama ne yazık ki toni yüzünden gerçekleşememiş olay.
  2 ... oopps i did it again
 8. 3.
  hani futbol 90 dakikaydı dedirten maç...
  3 ... swarfest
 9. 4.
  her zamanki gibi almanların götünden bal damladığı, şaka gibi bir maç. ulan bu futboldaki bal perileri hep mi büyük takımların yanında olur mına koyim dedirten maçtır ayrıca... 2001 finalinde liverpool'a yenilen alaves'i hatırlıyoruz... orda da liverpool benden az küfür yemediydi, bugün de bayern münchen olayın bokunu çıkaran taraf olmuştur...
  1 -3 ... pulemjot kalashnikova
 10. 5.
  abondan ziyerinin kelimenin tam anlamıyla sıçtığı ve turu bayern münihe altın tepsiyle sunduğu maçtır.
  1 ... ewentry