bugün

9,9 milyon lirasını, daha sonra tek tek gezip fakir ailelere dağıtmak. Ama öncesinde, 100.000 lirasıyla Almanya'ya gidip Onu bulmak, sarılmak, sarmak, ısıtmak. Çünkü o üşüyor.
Çekip gitmek. 2 milyonunu aileme bırakır, uzaklara giderdim. Tanıdığım birçok insandan uzakta olayım yeter.
iş mi işler mi ne işi Allahım ne işi. düşünsenize hayatınızın geri kalanında pazartesi alelade bir gün cumartesi gibi mesela. tutmayın beni zevkten bayılacağım.
1'e 2 banko iddia yapip 20 milyona sahip olmak.

(bkz: beyin bedava)
Profesyonel kameram boynumda arabam altimda dunyayi gezerdim.turlu turlu insanlarla tanisir elimden geldigince yardim ederdim .
eğlence sektörüne basardım,
hiç kazanamasam da hayatım boyunca dışarıda eğlenme parası vermezdim.
(bkz: eski lirası bile yok)
sigara alırdım.
sadece duyguların hakimiyet kuracağı, ütopik bir dünya. 1000 gram su yerine, 1 gram civa. az ve yoğun. has ve haz.
savaşa tutsak çocukları o lanet olası yerden kurtarıp mutluluğun hakim olduğu ve masum yavruların hüznü arkada bırakacağı bir yuva kurardım. 9 milyon lirayı onlara harcardım. 1 milyon lira bana ömür boyu yeter.
emre belözoğlu'nu satın alır çöpe atardım.
butun turklerin yapacagi seyi; e uc bes ev alip kiraya vermek. cami yaptirmak (bkz: su an ananem yanimda da) *
10 milyon lirayı nereden kazandığımı düşünürdüm.
inanır mısınız o dakikadan itibaren bunu bile düşünmez, bu konuda kafa yoracak 1-2 adam tutardım. öyle bi kafa olur bu benim için.
şahsen yapacağım iş olmaz, o kadar paraya sahip olupta iş yapmam.*
önce yatırımlarımı yapıp sonra ömür boyu okuyabilirim,denize açılabilirim, gezebilirim, gezerken ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayabilirim. baktım ömür bitmeden para bitiyor hemen bir iş kurup, aleme madara olmam.* hangi iş kuracağımıda bilemiyorum o zaman ki trende göre bir seçim yapacağım.

not: para var olmadığı halde insan hayal kurarken bile bir havaya giriyor. *
güncel Önemli Başlıklar