bugün

Nereye başvuruyoruz? Cevabı evet olan soru.
Önümüzdeki 5 yıl boyunca hayatımı toparlayıp işleri rayına sokmayı planlıyorum. Yani ebem sikilecek sanırım ve bunun sonucunda 10 milyon dolarım olmayacak gibi. 5 yılını vereyim 10 milyonum olsun.
200 bin tl lik bir ev almak için 20 yılını gözü kapalı verenlerin civarında abes bir soru.
O paraya değil 5 yılını, götünü verecek adam tanıyorum ben.
Nasıl bir 5 yıl olduğu önemli. Geçmiş 5 yıl ise verebilirim. Gelecek ise vermem çünkü bizde ki şansla 5 yıl sonra para yerine farklı bir şey çıkar. *
Vermem. Niye ki vereyim ki para kazanılır zaman kazanılmaz. En değerli şey zaman değil mi sonuçta.
Veririm. Ne kadar değil nasıl yaşadığın önemlidir.
ömrümün ne kadar olduğuna bağlı şimdi sana 25 yıl ömür biÇildiyse sende 24 ündeysen sıkıntı ama diğer türlü veririm elbet.
Tam olarak nereye veriyoruz.
5 yıl calısıp iyi bir fikir bulup üretirsen 10 milyondan da fazla kazanılır, o fikri arıyorum..
Hangi yaşlar olması çok önemli 60 65 yaş arasını veririm ama 25 30 yaş şaşını asla vermem.
10 milyon dolar verseler 5 yıl veririm aga sen ne diyorsun kime neye verdiğiminse hiç önemi yok.
az sıkarız dişimizi ne olacak.
10 milyon versen 5 sene yaşamayı kabul edecek insanlar varken saçma olan sorudur.
nereyi imzalıyoruz.
Veririm.
Veririm bile.
ıstırırım yerim bile.
1 dk mı yine vermem. Neden mi çünkü insanın en kıymetli varlığı canıdır, ziksen vermem para hayatımdan daha kıymetli mi.

Para elbet kazabilir fakat sağlık hayat tekrar elde edilmez.
10 milyon kazanmak için 5yıl ırgat gibi çalışır mısın? Beş yıl az yaşar mısın?

Aylık 84bntl yapıyor...

Tanımlı cevap zaten türkiye de insanlar bunu 200bn için yapıyor. 10milyona amuda bile kalkar.