1. 1.
    molla kılıklı bir yobazın entrysini beğenmediği için birine it deyip en beğenilenlere girdiği rezalettir.

adamın yazısında formatı delmediği şey kalmamış, üstüne küfür etmiş, en beğenilenlere giriyor.
    demek ki neymiş, sadece görüşünü beğenmediğiniz birine it derseniz en beğenilenlere bile girebilirsiniz.

yeminle şu sözlüğü sokaktan geçen okuma yazma bilmeyen serserilere ver daha iyi yönetir.
    6 -1 ... antik kilise sarapcisi
  2. 2.
    ana avrat sövdüğü entrysi girmediği için eksik kalmıştır. onu da listeye soksalardı dışarıdan bakanlar daha iyi fikir sahibi olurdu burası hakkında.
    4 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Rezillik gibi rezillik olan rezilliktir. Öyle bir rezillik ki ekşi sözlükte olsa rezalet puanı 10/10 olurdu. Ama burası Abazan yuvası Meriç yatağı olduğu için şaşırtmamıştır. 26 beğeni ile günün birinci olan entrysini önce görelim.

anın görüntüsü

Gerçi entry demeye bin şahit ister görsele entry deme yavşaklığı oluyor ama olsun. Gördüğünüz üzere bu über bilgi içerikli bizi aydınlatan entry günün birincisi.

10 mart 2019 dünün beğenilenleri rezaleti

Bu rezalet hepinizin. Profiline kıçını döndüğü fotoğrafını koyup iki tane ojeli parmakla kadeh koyan tipleri sırf iş çıkar mantığıyla oynayıp birinci yapmak harbi komik. Gerçi 26 oydan bahsediyoruz sözlüğün beğeni kalitesi ortada. Biraz daha oynayın belki gülücüklü mesaj atar da mutlu olursunuz. Evet.
    15 -10 ... oytunkaran
  4. 4.
    Diğerlerini bilmem de şimdi biraz bakındım beni şu daha çok şaşırttı;

10 mart 2019 dünün beğenilenleri rezaleti

Bunu beğenen 10 kişi erkektir en az. Onlar da açık oylamıştır kesin.
    2 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    Rezillik gibi rezilliktir.

Oysa inci gibi parlayan kuramlar, teoriler, buluşlar, siyasi yönlendirmeler, trafiği rahatlatacak sistemlerin listelendiği über beyinli entryler, efenime aktarayım beyin fırtınalarında dağılan sinaps tozlarının olduğu entryler vardı. Neden onlar gözardı edildi?

Resmen sözlüğe indirilen bir darbedir bu! Bugüne kadar muazzam duruşunu muhafaza etmiş, prestijini cilalı tutmuş uludağ sözlük, bu rezillikten sonra zinhar iflah olmaz.

Çok üzüleyeceğim de memelerim sarkar diye üzülemiyorum. Favı neyse vereyim siz üzülün benim yerime. Hı?
    10 -10 ... liliith
  6. 6.
    Bu listeye bakıyor olmak en büyük rezillik bence..
    4 ... melisasilem
  7. 7.
    Kimisinin Yo-rul-dum yazıp 50 artı aldığı günleri ne çabuk unuttunuz lan? 26 artı çok bir şey değil ki. Nasıl bir entry bekliyordunuz o listeye girmek için? Sevimli kediler? Duygu sömürüsü? Toplumsal mesaj? Eskiden dünün en beğenilen entryleri 60-70 artı alırdı. Klişe ama sözlük bitmiş.
    4 ... yazar x