1. 1.
    şeriatçı it sürüsünün taksim mis sokak'ta ahaliye saldırmasıdır.

31 mart'ta istedikleri olmazsa ülkeyi nasıl bir kaosa sürükleyeceklerinin provasıdır bu. kabataş yalanındaki gibi dini yalanlarla ülkede iç çatışma çıkartılmak isteniyor.

https://twitter.com/gazet...tatus/1104793161812058113
    20 -31 ... system error
  2. 2.
    hiçbir seçimi hak ederek almadılar ki bunu hak ederek alsınlar..

kesinlikle anketler berbat..

yine döndük başa, iğrenç mağduriyet kokan propogandalara..

neyse benim adıma bunlar olumlu gelişmeler..
    5 -9 ... ciddiliinsan
  3. 3.
    olmayan saldırıdır. dün bir kaç gerzek çıkıp ezan okunurken küçük akıllarınca ezanı protesto edip yuhalayınca elbette bunlara da karşıt bir protesto için gündoğdu.
    al birini vur ötekine. görüldüğü üzere ne polise saldıran var ne kırıp döken.
    o zaman çıkıp ezan okunurken abuk subuk iş yapmayacaksın. saygı görmek istiyorum diyorsan saygı göstereceksin.
    benim gibi deiste de bunları savundurmayacaksın.
    12 -14 ... inderex
  4. 4.
    feminist artıklarının yaktığı meşaleyi taşımışlardır.
    2 -4 ... sapnu puas
  5. 5.
    olay sanıldığı gibi baskın veya saldırı değil. bir grup eylemci, 8 mart kadınlar günü’nde yapılan gösteriler sırasında ezanın ıslıklanması olayını protesto etmek için, istiklal caddesi üzerinde eylem yapmak istiyor. polis izin vermiyor ve müdahale ediyor. Eylemciler de ara sokaklara ve tarlabaşı’na doğru ilerliyor. Kısaca, üç beş köpeğin havlaması, o kadar.
    4 -7 ... rimi rimi ley
  6. 6.
    bu tipleri sevgi pıtırcığını zanneden deizmi götünden anlamış lavukların hoşuna giden saldırıdır.

bir grup sakallı cüppeli olmayan bir şey üzerinden alkollü mekanların üzerine gidecek ve sen de ama kimseye saldırmıyolar yeaaa diye durumu mazur göreceksin. sivas gibi örnekler varken boş hümanizm bunlar.

biz de toplanıp bu tiplerin mescidlerinin önünde bağıralım bakalım ne oluyor?

adamların derdi basbayağı alkollü yerlerle. masum göstermeyin bu ışid artıklarını. ellerine güç geçti mi ışidden farkları olmayacak.

https://www.facebook.com/...aj/posts/2015788175390595
    9 -11 ... system error
  7. 7.
    valla kusura bakmayın, şu sarıklıları savunmak gibi de olmasın ama saldırı falan değildir. toplanmış sarıklılar bağırıp çağırmış. bilimum sol tayfası da şişirmiş.

arkadaşlar bazılarınız eksiliyor ama bu ülkede sol ve muhafazakar medya yalan haber yapmaktan asla çekinmiyor. sadece medya da değil, bireyler de gerektiğinde basın gibi yalan haber, manipülasyon yapabiliyor. hem gezi parkında hem de sonraki süreçte gördük bunun örneklerini.
    13 -8 ... hubel
  8. 8.
    8 mart'ta kadınlara yürüyüş hakkı dahi tanımayan polislerin, bu provokasyonu seyretmesi manidar. Gericilerin peşinden yürümekle yetinmişler. Arkanızdayız mesajı vermek istiyorlar sanırım.
    5 -8 ... agnostos
  9. 9.
    Seçim yatirimi ben de bekliyordum ve 2 gündür uygulamaya kondu taksim de.
    5 -5 ... karton toplayan cocuk
  10. 10.
    Hayır yani allah kendini savunamıyor mu?
    9 -9 ... mavi huydur bizde