1. 1.
    sonu dayakla bitmesi muhtemeldir.

en iyisi duymamış gibi yapıp ordan uzaklaşmak. cüneyt arkın lığın lüzumu yok zaten adamlar serseri.

kız da neden beni korumadın allah cezanı versin diyorsa ona da siktiri basın gitsin!
    22 -7 ... specialmanim
  2. 2.
    dhalsim değilseniz cevap verilmemesi gereken durumdur.

artistlik adına verilecek her cevap sonra siz dayak yerken sevgilinizin de sizin de mağdur olmanıza yol açar.
    6 -1 ... hobiolarakyaparsin
  3. 3.
    hemen 20 kişi toplayacağım durum. 10 kişinin ağzını burnunu kırarken elimde kalmasınlar diye en 20 kişi gerekir beni tutmak için. yazık.
    8 -6 ... cinderella man
  4. 4.
    Adamların önünde donalırsınız, alın abi popom sizin, dersiniz. Onlarda kız arkadaşınıza dokunmaz. Üstelik sevgiliniz, beni neden korumadın, deyip sizden ayrılmaz.

Bazen zeka şarttır.
    5 -6 ... bihaberim
  5. 5.
    insanı gaza getirip dövüş sanatları kurslarına sevk eden durum. Kursta geçirilen 2 sene sonra hadi laf atsalarda hadlerini jet li gibi bildirsem diye beklenir ancak planlar tutmaz çünkü laf atanlar kurs ekibidir. Kurbanın görebileceği yere kursun reklam afişini çoktan yapıştırıp zokayı yutturmuşlardır. Serin hikaye birader. 7. Sınıf Amerikan aksiyon filmi.
    8 -2 ... umaguma
  6. 6.
    Sevgiliyi uygun bir yere bırakıp o grubun yanına atarlı bir şekilde giderek sağlam bir dayakla sonlandırılabilecek eylemdir. Sevgilinin yanında dayak koyar adama. Ama tekken o kadar etkilemez. En azından sallarsın üçünü indirdim beşini dövdüm diye. Ama sevgilin ağlaşırken sen grubun tekme yumruk sopalarına gark olursan işte bu koyar.
    2 ... moralsiz deli
  7. 7.
    Run lola run!
    6 ... frekans
  8. 8.
    dayağı yemeyi göze alıp oraya dalmanız gerekmektedir. duymamazlıktan gelirseniz kızın gözünde dayak yemişten beter olup, yaptığınız karaktersizlik yüzünden kendinizi iÇkiye verirsiniz.
    -2 ... frieacal
  9. 9.
    Mallığın lüzumu yok delikanlı, sevgilin seni seviyorsa ilk başta o istemez karışmanı ve basıp gidilir.
    4 ... prado
  10. 10.
    eve yakınsanız gençler kızı eve bırakıp geliyorum hepinizi sikecem, bekleyin dersiniz. sonra bahçenizde beslediğiniz pitbull ile olay yerine gelir en az birinin yüzünü gözünü parçalatırsınız dostunuza. zaten diğer 9 orospu çocuğu kaçar o esnada.
    4 ... soyle doktor bir umut var mi