bugün

10 alana 20 de bizden şeklindeki kampanyalardandır.
alana bir de öpücük veriyorlarmış diyolla.
enflasyonun tek hane olduğu günlere ait bal reklamıdır. hoş bugün de tek rakammış ya neyse, tüik emmi öyle söylüyor.
görsel
özlenen günler...
eskiden 5 kavanoz bal 100 liraydı. işte türkiye ekonomisinin iyiye gittiğinin kanıtı artık sadece 10 kavanoz bal 100 lira.
Ucuz Alan Pahalı Alır (Pahalı Alan Aldanmaz)...
benzinliklerde ki su-köpük fiyatı arttı bu balın fiyatı artmadı.
Anlamadığım şey glikozuydu, kavanozuydu, kapağıydı, ambalajıydı nasıl kurtarıyor arkadaş?
benzinliklerde ki su-köpük fiyatı arttı bu balın fiyatı artmadı.
Anlamadığım şey glikozuydu, kavanozuydu, kapağıydı, ambalajıydı nasıl kurtarıyor arkadaş?
Tada tada değil doya doya yiyebileceğiniz bir ürün.
Gerçek arıcılık emeğiyle örtüşmeyen bir fiyat. Ya arı kovanı iflas etmiş, ucuza satılmakta ya da ilgili kurum babasının hayrına satış yapıyor. Fakat ikincisi olsaydı bedava olurdu. Sanırım bu durumda beyin bedava ki; en ucuz çiçek bal fiyatı 50 ila 80 lira arasında.
Aynı zamanda tüy dökücü krem olarakta kullanabildiğimiz ürünün fiyatı.
Yanlış bilgidir.
5 kavanoz bal + 5 paket petek bal+ 1 adet surpriz hediye (pc, buzdolabi, tablet, mutfak robotu vb.) bitti mi, bitmedi! bir de şubat ayı sonunda, 1 kişiye çekilişle son model bir jeep!
valla bugün gördüm, 28 şubatta belli olacak diyorlar jeepin sahibi için. Merakla beklemekteyiz.
Ha..! süpriz hediye yerine, isteyene 100 liralık konuşma kartı veriyorlar cep telefonu için.
bal değil efendim bu şerefsizler glikoz şurubunu bal diye yutturuyorlar millete hakiki bal olsa 24 ay nasıl yettirirler millete hakiki arıcılarında adını kirletiyorlar.
arı bunu görse bal yapmaz tövbe estağfurullah.
(bkz: yok ebesinin nikahı)
yanında pırlanta yüzük saat ve süpriz hediyesi olan kampanyadır.
içine sicip mi yolluyolar acaba ?
Arı değil insan ürünüdür.
1 damacana suyun 9,50 tl olduğu ülkemizde içeriğini şiddetle merak ettirmiş baldır.
osmanlı TV diye bir kanalda rastladığım über ötesi satış dalaveresi...
adamlar bir de boş yok hediye kartı verip içinden araba bilgisayar çıktığını iddia ediyor. Ne diyelim satış oranları AKP nin oy oranlarıyla eş değer olduğunu düşünüyorum...
Mis gibi mısır şurubu. Anlamadığım şey bu nalı alınca 3 tane boşyok çantası be 500 tl lik konuşma paketi geliyor bunların yanında umre, bilgisayarlar, tabletler, marsta bir ev, baş alana ceyiz seti,... anasını balı eksi bir üretim fiyatı var heralde. Bedavadan daha ucuza üretiyor.
ee sekerin kilosu 3-4 falan
suyun litreside ucuz olunca malum fiyatta ucuz olur.
yasaklanmamasına şaşırdığım reklam...
yeşilçam kanallarında yayınlanan bal reklamı.

arı değmeden üretilmiş olan balları sevenler tarafından satın alınmaktadır.

hani el değmeden üretilmiştir hesabı. bunlar da arı değmeden üretilen ballar.