1. 1.
    flash tv'de iki gündür denk gelinen ramazan ayına özel harika kampanya. ilk başlarda 3 kavanozu 100 tl ile başlayan bu muhteşem kampanya zamanla 10 kavanoza kadar çıkmıştır. nereden geliyor bu yoğurdun bolluğu sorusunu sormamak elde değil, kavanozları sokakta buluyor herhalde bu şirket.
    4 ... tosovale
  2. 2.
    pahalı sayılır.
    1 ... en az 135 yapacak
  3. 3.
    ben hesapladım sahte bal bile daha pahalıya geliyor. zaten cam kavanozun maliyeti kurtarmaz. var bir fırıldak . sağlık bakanlığı bile olayın içinden çıkamadı belli ki .

yakında bal alana 100 lira veriyoruz diye kampanya yapıp maksat millet balımızı yesin, reklam amaçlı diyeceklerinden şüphe ettiğim şirket.
    2 ... bzhac
  4. 4.
    mahalledeki eczanenin bile sağlık bakanlığından daha çok çalıştığının kanıtı.
    1 ... suarezindisleri
  5. 5.
    şekerin kilosu kurtarasıya kadar devam edecek artıştır.
    2 ... darah hitam
  6. 6.
    yeşilçam kanallarında yayınlanan bal reklamı.

arı değmeden üretilmiş olan balları sevenler tarafından satın alınmaktadır.

hani el değmeden üretilmiştir hesabı. bunlar da arı değmeden üretilen ballar.
    4 -1 ... tubifex
  7. 7.
    yasaklanmamasına şaşırdığım reklam...
    3 ... kizil sacli felsefeci kiz
  8. 8.
    ee sekerin kilosu 3-4 falan
    suyun litreside ucuz olunca malum fiyatta ucuz olur.
    ... adabayor34
  9. 9.
    Mis gibi mısır şurubu. Anlamadığım şey bu nalı alınca 3 tane boşyok çantası be 500 tl lik konuşma paketi geliyor bunların yanında umre, bilgisayarlar, tabletler, marsta bir ev, baş alana ceyiz seti,... anasını balı eksi bir üretim fiyatı var heralde. Bedavadan daha ucuza üretiyor.
    ... nefesalmadanoncedusun2142
  10. 10.
    osmanlı TV diye bir kanalda rastladığım über ötesi satış dalaveresi...
    adamlar bir de boş yok hediye kartı verip içinden araba bilgisayar çıktığını iddia ediyor. Ne diyelim satış oranları AKP nin oy oranlarıyla eş değer olduğunu düşünüyorum...
    -2 ... niye ki boyle iyi