bugün

evet efendim...

10 kasım tarihinde bazı insanların allah allah sabahın köründe niye çalıyor soruları eşliğinde fabrikaların ondan sonra tayyibime söyleyeyim hastanelerde falan çalan, hangi amaçla çalındığı üzerine teoriler oluşturulabilecek olan siren sesinin engellenmesi için savcılığa dilekçe vermek durumudur.

yani kusura bakmasınlar ama ben haftanın her günü çalışan, gayet işinde gücünde dürüst, vatansever, kaslı, entelektüel suratlı, iri penisli bilindiği üzere de ak partili mütedeyyin tayfanın elebaşı bir insanım. benim valideciğim yatalak, hastalıktan bitap düşmüş kadıncağız. altından alıyoruz kadıncağızın. ben de her sabah işe gidip geliyorum ve siren sesi benim uykumu bölüyor. bu siren seslerinin amacını bilmiyorum ve beni rahatsız ediyor.

yani ben ve benim gibi mütedeyyin kahraman insanlar bu sirenler için savcılığa dilekçe verebiliriz arkadaşlar. acaba bu sirenler neden çalıyor? neden bu sirenler bizim uykumuzu bölüyor. benim yatalak valideciğim tek böbrekle yaşıyor günde 19 saat uyumak zorunda altından alıyoruz kimse bizim hastamızı rahatsız edemez.