bugün

başlığı giren çomar editine ise allah'ın ayetini alet edip destek beklemiştir.
Ben de 9u 5 geçe dikileceğim. Tarihin yazmayacağı insanları lider ilan etmeyi bırakıp gerçek önderi bir an evvel idrak etmeniz dileğiyle...
vatan haininin önünde domalan insana göre onurlu duran insandır. ama sizler anlamazsınız.
şeyhlerinin elini ayağını öpen arap kültürünü put edinmiş saygı duruşunu fikirlere ve hürriyete sahip çıkışı anlayamamış ve asla anlamayacak olan hayvan bile denilmeyecek çomarlara batan durumdur.

Onları böyle kudurtmak çok zevklidir. Hazımsızlıkları o kadar fazladır ki kazığa oturtulmuş hissederler...

Sen kimsin ki benim fikirlerini beğendiğim artık simgeleşmiş bir insana saygıma dil uzatıyorsun ki?

Sen ayak öpen tipsiz sıfatınla zikir çeken salak bir tesbihi eline alıp bin kere bismilliah çekecek kadar inancı yozlaştırmış beyinsiz sen misin bunu diyecek olan ayak kokusu!
saygıdandır.
ülkenin kurucusu ve 20 yüzyılın en büyük devlet adamlarından birine karşı duyulan saygıdır.
adamdır.
arapçı itlerin dert edindiği güzel insanlardır.
Makarna, doner, kebap olmadan birisine saygı duymayan çomarların anlayamadıgı insandır.
benimdir.

Atam'a olan saygımı ve onun tüm silah arkadaşlarına ve aziz şehitlerimiz için saygıda duruyorum.

şeref yoksunu insanlar bunu anlayamaz!
35 dk sonra şirketten dışarı çıkıp, bekleyeceğim. Sıkıntısı olan pm atsın, atsın da annesi hakkında ki fikirlerimi kendisine belirteyim.
Ata'ya saygı eylemi hemde bedava. Birtakım beyinsiz ve nankörlerin aksine içerisinde minnet haricinde Prinç, bulgur, para vb çıkarlar olmadan yapılan vefa örneğidir.
O vatanını seven bir insandır sense kalleş bir yılan.
adamın ham maddesi olan insandır. kadınsa tabi kadının ham maddesidir. elimde imkan olsa sarılırım hepsine tek tek ve teşekkürde ederim. her 10 kasımda şirketin önünden geçen caddeye çıkıp orada "dikiliyorum" ve orada duran taksileri araçları içerisinden çıkıp saygı duruşunda bekleyen benimle beraber göz yaşı döken insanları izliyorum hayranlık ile. bu ülke bu bataklıktan çıkacak ise böyle insanlar ile çıkacak diğerlerinin amaçları belli zaten karınları doysun goy goy yapsınlar ceplerinde akşam kahvede çevirecekleri okey paraları olsun tamamdır..
Zamanında Mustafa Kemal tüm emperyalistlere karşı dikilmişti.
Şimdi bu insan 1 dakika dikilmiş çok mu?
en azından 1 arap kralı geberdi diye yas tutmuyorlar.

ülkelerini işgalden kurtaran kişiye saygılarını arz ediyorlar.

nineleri sünnetsiz kabuklu farnsız yunan siki yiyemedi diye atatürke kızan çomarlardan saygı duygusu zaten beklenemez.

ahanda bu kapak size en 500 kg.
bu olayı putpereslik veya ibadetle bağdaştıran amip, insanların atamıza karşı duydukları minnet ve saygıdan durduğunu anlamayacak kadar mal olmana şaşmamalı aslında. çünkü sizin için değer ifade etmemesi normal. atatürk düşmanın tamamını denize dökememiş böyle beyanlarda bulunan bir kaç kansız kalmış. soyunun devamı da ortada işte.
orospu çocuklarına dert olmuş insandır. dikkat et çomar dikilmişken sizi becermesinler.
en asil duyguların insanıdır. yunan dölü olmamana sebep olmuş bir insan için değil yılda bir kez bir dakika her gün yarım saat dikilsen azdır.
Vicdanı rahattır.
şirketteki bütün araçların kornaları ile beraber katıldığımız saygı duruşu. allah atamıza rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
Her şeyden önce insandir. Ulu önderi sevsede sevmesade saygı duymak zorundadir.
milyonlarca insan ici yeri büyük atamızın.

iyi uykular atam.
Dikildik, bundan size ne arap sevicisi orospu çocukları?
Benim. Sıkıntı nedir?
dikilmeyen çomarları izledim genelleme yapmak istemezdim ama bu kadar mı mal olur insan.