bugün

evet ciddi şekilde kafamı kurcalayan sorunsal , öncelikle çoğunuz önceden veya hala öğrenci olduğunuz için ve çoğunuzun başından aşk mevzusu geçtiği için durumumu az çok anlarsınız

son düzlüğe 75 lira gibi güzel bir meblağ ile girmiştim ki terk edildim , uzun süreli dil dökme seanslarından sonra son çare bir çiçek alıp karşısına geçeyim dedim yine umursamadı , belli ki sevgisi bitmiş , yani bi halt ettik karşılığını da alamadık amk , şimdi senin neyine lan yarram bütçenin %80 ini tutup bir çiçeğe vermek diyen arkadaşlar olur ki saygıyla karşılıyorum haklısınız ama aşk işte yaptırıyor

şimdi biraz devlet bahçeli moduna geçelim ; neyse kaldı elimde 15 lira bütçe , bu 15 liranın 2.25'ini aşti dolmuşu için , 3 lirasını da beni memlekette eve götürecek minibüs için ayırdım , çıkar ikisini ne yapar , 9.75 , böl bunu 10 güne , etti mi sana 97.5 kuruş , şimdi alayınıza soruyorum , bir insan günde 97.5 kuruşla hayatta kalabilir mi kalamaz mı ?

şanslı olduğum husus kyk yurdunda kalıyorum , günde 2 öğün yemek veriyorlar , su işini nasıl yapıcam bilmiyorum ama artık çare musluk suyu deyip dayayacağım ağzımı musluğa , bu hususlar ışığında 97.5 kuruş beni hayatta tutar mı ey işletme okuyan iktisat okuyan kardeşlerim size soruyorum.
Her gün 1 lira yutun artar bile.
Valla kriterlere uyar mıyım bilmiyorum ama bir haftadır mecbur kalmazsam evden çıkmıyorum ve sadece 5 lira harcadım.
güncel Önemli Başlıklar