bugün

Lavman.
hiçbir şey olmaz. ayda bir yapanda var. zorlanma olur ama.

not: denemedim.
Askere gidince tecrübe edilebilecek olaydır deniz askeri olarak gittiğim hatay da acemiliğimin ilk on günü kaka (sıçmak bildiğin) yapmadım sonradan farkettim anlamsız bir korku düştü içime lan nasıl olurda 10 günü geçiktir kaka (yine bildiğin sıçmaktan bahsediyorum) yapmaz bir insan.
Sonraları düzeldi olay bi güzel sıçtım (kakadır o).

Edit: sarhoş entrysi tamiri
Bağırsaklarda uzun süre kalan dışkı toksin salgılamaya başlar, toksinler kana karışarak enfeksiyon oluşturur, ameliyat gerektirir. Çok ağır durumlarda ölümle sonuçlanabilir.
hayata tertemiz bir sayfa açmış olursunuz.
pamuk tıkarlar.
Hiç birşey yemesen dayanırsın belki ama Bağırsakların kurur.
Yersen dayanılmaz patlarsın.
bukowski bir yazısında "aşk acısını hayatın en kötü şeyi sanıyorlar. sen 1 hafta sıçma da bak başına neler geliyor," gibisinden bir şeyler söylüyordu. sanırım 1 haftadan sonrası ölümcül bir boyut alıyor.
7. Günde Popo çelik kasa gibi ağırlaşır, 10. Günde koparak düşer vücuttan.

Evet denedim, popom yok şu an.
Özütülür vücut tarafından. yok öyle bi hafta sonra ölürsün filan hikaye.
Hiçbir şey olmaz. 22 günlük rekorum var. evde denemeyin.
On gün sonrasında yaptıktan sonra. Sanırım soba borusu genişliğinde falan olur.

Bide o nasıl çıkar hayal bile edemedim.
10 gün kaka yapmadan durulamaz. ucundan koy vereceğin kesindir. ama ne kadar? yüzde kaçı? özetle donunuza sıçarsınız ufak ufak. öyle bir tutma şekli yok çünkü amk. o bok çıkacak.
2 gün yapmayın akın akın bokunuz gelecektir o gelen boku yapmayın deliğin üzerine oturun zorlayın ama sıçmayın çok zevkli oluyo canı sıkılanlara tavsiye.
Göt dile gelir.
sıçarsınız.
Dışkı içeride kuruyup beton gibi sert olacak tek çare doktora gidip makatı çizdirip dışkıyı öyle çıkarmak olur zira lavman fayda etmez...
Öyle bir şey mümkük değildir zira kas kendi açılır artık tutamayacağı için.
Agizdan yaparsin.
görsel
Aksisi bile düşünülemez.
7 ay tutup ölen biri vardı haberlerde. içinde taş olmuş artık bütün sindirim sistemi iflas etmişti.
bok yoluna gidersiniz.
güncel Önemli Başlıklar