1. 1.
  10 günde türkiyeyi dünyanın süper gücü yapma rehberidir.

  hemen ermenistana giriyoruz, azerbaycana da diyoruz onlar da dalıyor hızlıca işgal edip sabah namazını ermenistanın başkentinde kılıp hemen doğal gazları alıyoruz, azerbaycanla birleşiyoruz sonra.

  rusya avrupa falan laf yapıcak dinlemeden hemen yunanistana uçakla gidiyoruz taraya taraya, atinaya paraşütle hemen orada öğle namazını kılıp işgal ediyoruz, 2. güne gelince gürcistanı falan alıyoruz ama namaz kılıyoruz hepsinde, namaz çok önemli.

  sonra hristiyan kılığna girip avrupanın içine doğru taraya taraya gidiyoruz ama arabyla gidicez hızlı olsun diye 4-5 güne fransa ve almanyayı alırız zaten, yunan işgalinden kalan gemilerle italya ve ispanyaya çıkartma yapıp oraları da alıyoruz, hızlı hızlı namaz kıldıktan sonra suriyelileri gemilerle ingiltereye yolluyoruz , onlar kapışırken bizde rusyaya giriyoruz, rusya zaten büyük olduğu için oradan giden ordu toprak ala ala gidiyor ama namaz da kılıyor.

  sonra amerikaya gidiyoruz meksikadan başlayarak kanadaya doğru işgal ede ede gidiyoruz her kilisede 2 rekat namaz kılıp devam ediyoruz, bu arada suriyeliler ingilterede bizim için namaz kılıyor.

  10. günün şafağında waşiktonda sabah namazımızı kılıyoruz.
  1 -1 ... gold tab gibson
 2. 2.
  amk 10 gün kesintisiz namaz kılsak zaten süper güç oluyoruz. iman power charging.

  fransa ve almanyaya 4-5 gün çok. yanyanalar zaten. 2 falan max.

  bu arada uyandırayım, avrupada bir hayalet kol geziyor.
  1 ... everybody calls me alpha