bugün

Moldovalılar utanmasa krampon ve dizlikleri de isteyecek.
Güzel bir futbolla milli takımın 4-0 kazandığı maç.
Grup maçları sonunda genel averaja mı bakılıyor ikili averaja mı. Bilen yazarlar bi uyandırsın.
Maç sonuna doğru tribünlerden Mustafa Kemal’in askerleriyiz sesleri yükseltmiştir. Her yönden göğsümüzü kabartan bir maç olmuştur.
Yusuf mükemmel bir gol ile durumu 4 0 yaptı. Bu maçta da gol yemezsek izlandanın attığı 2 gol dışında gol yemeden devam ediyoruz.
maçın spikeri hünkar mutlu ya neden ısrarla anlattırıyorlar, kimse beğenmiyor bu adamı.
Cenk yine beleşçiliğini gösterdi
3-0.
spiker kulağımı yırttı resmen böyle kötü bir ses böyle bir anlatım yok yazık. bu adam kimin torpili? nereden buluyorsunuz böyle adamları? burada bile liyakat yok inanılmaz.
Deniz ne attı öyle be.
Deniz türüçün jeneriklik bir frikik golü attığı maçtır. Umarım deniz türüç ne amk diye çemkirenler göt olmuşlardır. Gördünüz mü neymiş?
cenke sallayan sözlük cahillerinede gelsin bu gol.
1-0 öne geçtik.
Çok yavan bir maç ya. Çok sıkıcı geçer 90 dakika boyunca. Cenk tosunla falan olmaz bu işler.

Edit : göt oldum Kappa
Sen istiyor gol o zaman vereceksin 100$.
Önceki maç Deniz türüçü neden sokmıyorsun diye ağlayanlar deniz türüç ne aq der olmuş neyse, yeter şu cenk'i ilk 11 değil ilk 18'e bile alınmaz; berbat oynuyor artık çıkar cenk tosunu forvetsiz olsun her çeşit cenkten daha iyidir.
cenk malı yüzünden boka giden maç. deniz türüç, ozan gibi sığırlarla bu iş yürümez.
Cenk yüzünden haz almıyorum takımdan. irfancan veya denizden gol gelir diyorum.
Atağa çıkarken bir anda top bizim kaleciye geliyor, bu nasıl bir futbol anlayışı.
Okay ve efecanın oynamasını beklerdim ama Şenol hocanın bir bildiği vardır diyerek, milli takıma başarılar diliyorum. Umarım savunma kilidini biraz çabuk açarız.
deniz türüç ne amk. zımba şenol yine yaptı şovunu.
1/0 Verdim iddada, beraberlik iyi sonuc olur kanimca.
Kenan Karaman'ın rezalet oynayacağı maçtır.
o değil de hiç milli maç havası yok yeni öğreniyorum maçın bugün olduğunu.
Geçen maçı izledikten sonra rahat moldova alır.
ölümüne moldova..
milli takımımız 4-0 kazanır net.