1. 1.
  12dev adamın kaybederek turnuvaya veda edeceğini düşündüğüm maçtır.
  ... southpark
 2. 2.
  hido ve memo nun hidayet türkoğlu ve mehmet okur gibi oynamaya başladıkları basketbol karşılaşması. ilk çeyrek sonucu türkiye 29 italya 15.
  ... olur be
 3. 3.
  turnuvanın resmi sitesi olan http://www.eurobasket2007.org/en/default.asp adresinde hala 20-10 yazan karşılaşma. reklam panolarına live yazmakla olmuyor bu iş. turnuvanın başından beri s.kindirik bşir organizasyona imza atan ispanyollar, anlaşılıyor ki dünyanın gözünü diktiği, işte olanların takip edebileceği tek platform internet aleminde de sıçış vaziyeti almışlar. ulan yapılır mı be bu.
  ... free your mind
 4. 4.
  ilk yarıyı 9 sayı önde tamamladık. umarız ikinci yarıda da iyi oyun devam eder.
  ... dreamcatcher147
 5. 5.
  bu zamana kadar neredeydiniz ulan dememe yol açan bir ilk yarı olmuştur. ibrahim kutluay hatta ender arslan bile üçlük attı o kadar yani...
  ... lazy
 6. 6.
  bu maçı kazanacağız ve yolumuza devam edeceğiz.
  kimse şüphe duymasın..
  -1 ... kafayiyedim
 7. 7.
  MAÇI ALSAK NE OLACAK, DiĞER TAKIMLAR BiZDEN ÇOK iLERi, BiRŞEYLER EKSiK BU TAKIMDA RUH YOK, GUARD YOK, EN ÖNEMLiSi iNANÇ YOK. HAYAL KIRIKLIĞIMIZI BiR MAÇ ERTELERiZ SADECE.
  -1 ... bohemian rhapsody
 8. 8.
  hidayet' in son çeyrekte attığı üçlüklerle durumu toparlamasıyla, kazanma ümidimizi arttırdığı maçtır. *
  ... pnar
 9. 9.
  normal süresi 70-70 bitmiş olan maçtır.
  ... hipernova
 10. 10.
  milli takımın yine canımızı okuduğu maçtır. kaç maçtır mücadelesizlikten fenalık geçiriyorduk şimdi de fazla mücadeleden. sanki bu maçı alırsak çeyrek final garantileniyormuş gibi heyecandan geberiyorum. hidayet bu maça kadar neredeydi ah ah..

  hadi alın şu maçı uzatmada olsun, bir sayı farkla olsun, bizim olsun.
  ... tonks