bugün

12dev adamın kaybederek turnuvaya veda edeceğini düşündüğüm maçtır.
hido ve memo nun hidayet türkoğlu ve mehmet okur gibi oynamaya başladıkları basketbol karşılaşması. ilk çeyrek sonucu türkiye 29 italya 15.
turnuvanın resmi sitesi olan http://www.eurobasket2007.org/en/default.asp adresinde hala 20-10 yazan karşılaşma. reklam panolarına live yazmakla olmuyor bu iş. turnuvanın başından beri s.kindirik bşir organizasyona imza atan ispanyollar, anlaşılıyor ki dünyanın gözünü diktiği, işte olanların takip edebileceği tek platform internet aleminde de sıçış vaziyeti almışlar. ulan yapılır mı be bu.
ilk yarıyı 9 sayı önde tamamladık. umarız ikinci yarıda da iyi oyun devam eder.
bu zamana kadar neredeydiniz ulan dememe yol açan bir ilk yarı olmuştur. ibrahim kutluay hatta ender arslan bile üçlük attı o kadar yani...
bu maçı kazanacağız ve yolumuza devam edeceğiz.
kimse şüphe duymasın..
MAÇI ALSAK NE OLACAK, DiĞER TAKIMLAR BiZDEN ÇOK iLERi, BiRŞEYLER EKSiK BU TAKIMDA RUH YOK, GUARD YOK, EN ÖNEMLiSi iNANÇ YOK. HAYAL KIRIKLIĞIMIZI BiR MAÇ ERTELERiZ SADECE.
hidayet' in son çeyrekte attığı üçlüklerle durumu toparlamasıyla, kazanma ümidimizi arttırdığı maçtır. *
normal süresi 70-70 bitmiş olan maçtır.
milli takımın yine canımızı okuduğu maçtır. kaç maçtır mücadelesizlikten fenalık geçiriyorduk şimdi de fazla mücadeleden. sanki bu maçı alırsak çeyrek final garantileniyormuş gibi heyecandan geberiyorum. hidayet bu maça kadar neredeydi ah ah..

hadi alın şu maçı uzatmada olsun, bir sayı farkla olsun, bizim olsun.
ibrahim kutluay ın bom boş üçlüğü kaçırdığı ve maçın uzadığı karşılaşmadır.
hidayet türkoğlu'nun nihayet bir nba yıldızı gibi oynadığı maç.. koçum hedo.
ibrahim in son saniyede atamadığı üçlük yüzünden kaybedeceğimiz maçtır.
hakemin annesini bir yerlerden tanıdığımız maç olmuştur.
malesef kaybettiğimiz maç.
an itibariyle 79-75 italya lehine devam eden karşılaşma.
şimdiye kadar maçları izledik, üzüldük.
şimdi mesai. ve 12 dev adam diyorlar dev gibi.

"haydi çocuklar" dedim içimden.
üzüldüm televizyonda izleyemedim.

başarılar. uzatmalar.
uzatma ben.
81-75 geride olduğumuz maçtır. italyanlar uzatma bölümünde bölmüştür bizi.
turkiye'nin tum olumsuzluklara ragmen kazanacağı maç. hidayet'in bu hırsının butun takıma yansıyacağını ummaktayım.
uzatmalarda kaybetmek üzere olduğumuz maçtır. keşke bu mücadeleyi daha önceki maçlarda gösterebilseydik...
tanım: hidayet türkoğlu'nun 34 sayıyla çoştuğu maç.

esas söyleyeceklerim: engin atsür'e ve hakeme kafa atmak istiyorum çok pis. engin'in 2:55 kala kullandığı o mal şut neydi öyle? ey adi hakem, mehmet'in üçlük denediği pozisyon faul değil de ne?

edit: bir kafa da ibrahim'e lütfen.

edit 2: en büyük kafa da tanjevic'e gelsin.
(bkz: yattı o iş faruk)
büyük ihtimal yenileceğimiz ama hidayet türkoğlu' nun italya' yı yendiği maç olacaktır.
edit: aaa yenilmişiz.
ibrahim kutluay ın mükemmel oyunu yüzünden kaybettiğimiz maçtır.
(bkz: go home)
HAYAL KIRIKLIKLARIMIZ UZATMAYAN MAÇTIR. BU TAKIMLA YUNANiSTAN'IN, iSPANYA'NIN KARŞISINA ÇIKSAK NE OLACAKTI.
güncel Önemli Başlıklar