1. 1.
  az önce attı.
  iki parçadan oluşmakta.
  https://twitter.com/realD...tatus/1182286411501838337
  çevirelim:
  Türkiye, Kürtlere uzun süredir saldırmayı planlıyordu. ezelden beri de savaşıyorlar. Saldırı alanının yakınında askerlerimiz yok. bitmeyen savaşı sonlandırmaya çalışıyorum. iki tarafla da konuşuyorum. Bazı insanlar bizim oraya on binlerce asker göndermemizi ve tekrar savaşmamızı istiyor. türkiye bir nato üyesidir. diğerleri uzak durmamızı ve kürtlerin kendi savaşlarını kendilerinin yapmaları gerektiğini söylüyor ( bizim finansal desteğimizle ). Türkler oyunu kuralına göre oynamazsa onları büyük finansal yaptırımlar bekliyor. yakınen izliyorum.
  en güzel cevabı da bir alttaki arkadaş vermiş zaten. olm negzel lan, küfür serbest ya bunlarda. adam sokmuş sokmuş çıkarmış.
  10 ekim 2019 donald trump tweet i
  7 -2 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
 2. 2.
  saçma twit.

  yalnız o altındaki cevabı bizimkine atsan adamın amına koyar siker bayar otobana atarlar.
  6 -1 ... flat head
 3. 3.
  Türkiye' nin ne kürtlerle ne avrupalılarla ne de başka bir unsur ile alıp veremediği vardır. Türk milletinin tek derdi kendi toprak ve istiklalini korumak milli varlığını, ülkesinin can güvenliğini ve huzurunu temin etmektir. Hiçbir ülkeyle temelinde şahsi bir meselesi olmayan Türk milletini herhangi bir topluluğa veya kökene düşman gösterme çabası yabancılarla türklerin arasını bozmak, onları türkiye ye düşman haline getirip kendine çıkar sağlama amacından başka bir şey değildir. Bu tür art niyetli beyanatlar tamamen kışkırtma maksatlıdır kaale alınacak bir tarafı yoktur. Algı operasyonuna gelmeyin.
  1 ... yoksul genc
 4. 4.
  fuck you, fuck you. and fuck you again. ahaha süper değil mi.
  1 -4 ... eti cin baba
 5. 5.
  trump'ın yine saçmalaması durumudur. evet.
  1 ... nevilevile ulunun krali
 6. 6.
  batı dünyasının anlamadığı ya da anlamamakta direndiği ya da işine gelmediği için inandığı bir durum var.
  bunların gözünde kürt, pyd, pkk ayrımı yok.
  bir tarafta türkler, diğer tarafta da ezilen olarak niteledikleri kürtler var.

  bu ibneler; bugüne kadar hep kürtleri mazlum olarak gördü, sudan çıkmış ak kaşık olarak lanse etti, bu heriflerin yarattığı teröre hem maddi hem askeri hem de silah olarak destek verdi. ortadoğu'da bunları kullandı. bu geri zekalılar da " abd bizi seviyür " fikrine kapılıp ülke hayalleri kurmaya başladı. yarak seviyor sizi, bak nasıl sktir olup gitti, göt gibi bıraktı ortada.

  asala'dan beri süre gelen bu. sanmayın ki asala bir ermeni örgütü. pkk asala'nın devamıdır. aslında şu süreç bunların gerçek yüzünü göstermesi açısından iyi de oldu. clinton ile obama bu işi sinsi sinsi yapıyordu, bu amerikan çomarı alenen yapıyor.
  5 ... bigbangtheory deki ruh hastasi