1. 1.
  Ben bu tipleri anlamıyorum. Evet film başlamadan önce verilen reklamlar 20 dk civarı sürüyor. Ancak film arasındaki reklam Max 10 dk sürer. Yani 10 dk da ne yapabilirsin be gafil? At kafası pardon pardon diye diye 5 dk da çıktın e geri yerini bulman da 5 dk . Milletin rahatını bozup anana sövdürmek paha biçilemez.

  Tuvalet ihtiyacı var diyenler için, ulan ilkokul çocukları bile sizden daha dayanıklı. Hayırdır AMK gece de götünüzü mü bezliyorsunuz?
  4 -12 ... eski bir ruya
 2. 2.
  10 dk mı ben 5 sanıyorum anında geçiyor çünkü. Uyuz tiplerdir bunlar koyun sürüsünden farksız, sabır nedir bilmeyen basit insanlardır.
  3 -3 ... bir istasyon insani bin
 3. 3.
  10 dakika sinema molasında salondan çıkan tip
  1 -2 ... tenete
 4. 4.
  ben değilim. çünkü filmin tek bir sahnesini bile kaçırsam keyfim kaçar. o yüzden salonu terk etmem. ayağa kalkar bir esner belki bir volta atar yerime dönerim. volta atacaksam da hemen salon kapısının önünde atarım. çıkına da saygım var tabi. sigara krizi gelmiş bir bağımlıdır ya da tuvalet ihtiyacı vardır yahut hava almak istemiştir. ama çıkanların geneli ikinci yarının başını kaçırır, geç gelir ve izleyenlerin dikkatini dağıtarak salona girer. bunu kınıyorum. sinema kültüründe bu yoktur. evet.
  ... gamzedeyim deva bulmam
 5. 5.
  ulan sikimin kâhyası mısınız çişim geliyor gidiyorum.

  Sik gibi başlıktır.
  -2 ... st jimmy
 6. 6.
  Dönüşte yerimi bulmaya erindiğim için otururum oturduğum yerde.
  Çişim varsa da tutarım 40 dakika daha. Nedir yani?
  1 ... yasak merve
 7. 7.
  Geçen hafta deliler e gitmiştik arkadaşla. Yiyecek içecek yasaktı bizde tepeleme içimizi Lipton ice tea sine kadar doldurmuştuk. Film araya girdi nasıl sıkıştık anlatamam. Tuvalete gireyim dedim girmez olaydım film başladı. Japon tuvalet sanatı halt yemiş. Aikido tarzı bir maceram olmuştu. Nedir bu be.
  -1 ... kale3112
 8. 8.
  (bkz: tuvalet)

  içerde ne yapıldığı ile ilgili bilgi vermeye gerek yok herhalde.

  olm ne güzel diyorsun 20dk reklam, zaten bi 10-15dk önce geldin. film e doldu mesane. zaten kola dayıyorlar o de-üretik içmesen su içsen yine de geliyor o sıvı. teenager değiliz saatlerce tutalım.
  ... fafnir
 9. 9.
  filmin ilk yarısında içilen kolayı ait olduğu yere teslim etmek lazım...evet bünyem hızlı çalışıyor...çişim gelmediği sürece çıkmam...
  ... keshberfo
 10. 10.
  Sigara içmeye gidiyordur.
  ... eksiliksiziz