1. 1.
    videodaki arkadaştır. https://www.facebook.com/...videos/10155917540111559/
    4 -1 ... taylan meric
  2. 2.
    Adamın tek suçu itici bi tip olmasi. Yoksa burda ilkokul okumayan biri o soruyu bilemez aq zaten.
    3 -1 ... 29th
  3. 3.
    Çok güldürmüştür. Demek ki neymiş nicelik değil nitelik önemliymiş.
    3 -2 ... flat head
  4. 4.
    Kariyer o bu gec de o nasil bir oturustur ya? Cidden bazen okumak, oraya buraya gittim sunu yaptim demek yetmiyor. Once oturmasini kalkmasini bileceksin. Ben bu videoda buna takildim. Soruymus suymus buymus degil. Topluluk icinde boyle oturan tiplerden hic hazetmemisimdir. Bir insanin Kalitesini az cok durusundan anlarsiniz zaten. Gordugum sey de pek ic acici degil.
    13 -5 ... when i was a child
  5. 5.
    Okumuş cahildir.

Yarışmacı: Ben böyle bir metafor duymadım. Çiçekler tek ayaklıdır, dolayısıyla çiçek ol diyince akla tek ayak üzerinde durmaktan başka bir şey gelmiyor.

Sunucu: Ben de böyle bir metafor duymadım.
    2 ... dertler derya olmus
  6. 6.
    Sikindirik bir soruyu bilemediği için niteliksiz addedilmiştir. Ahahahah oğlum tamam biraz itici bir yanı var adamın ama niye bu kadar aşağılık kompleksiyle kariyeri sizden daha iyi olduğu için adama nefret kusuyorsunuz anlamadım.

Edit: şimdi de cahil yaptılar adamı. Facebooktaki hele yorumlar daha şahane.
    3 -3 ... devridaim
  7. 7.
    soruyu bilemeyince bacaklarını indirip oturuşunu düzelltti mi acaba.
    1 -1 ... anto
  8. 8.
    ilkokulu türkiye'de okumayan(veya özel bir okulda okumuş) ya da yabancı bir ülkede büyümüş birisi bu soruyu asla cevaplayamaz.

bu şey gibi; ''eenie meenie miny ____''
    şeklinde devam eden tekerlemede boşluk bırakılan yere hangi kelime gelmelidir?
    aramızda bunu bilen çıkar mı? %99 ihtimalle çıkmaz.
    bunu amerikaya gidip 5 yaşındaki bir çocuğa sorsan bilir ama.
    4 -1 ... cold coffee
  9. 9.
    Ne denir ki trajikomik bir olay. Yerinde olsam utancımdan evden dışarı çıkmazdım.
    1 -3 ... lenfosit
  10. 10.
    ne kıl insan. bi insan neden güzel okullarda okuyup iyi bir eğitim görünce kendini diğer insanlardan yüksekte bir ırk gibi görür ki?
    -2 ... anatolian