bugün

ak parti seçim işlerinden sorumlu genel başkan yardımcısı ahmet sorgun un açıklaması.

--spoiler--
doların tl karşısında rekor üstüne rekor kırdığı 10 ağustos tarihine ilişkin çarpıcı bir değerlendirme yaptı.

10 ağustos tesadüfi olmasa gerek: sorgun, "dün 10 ağustos'tu, sayın cumhurbaşkanımızı halk ilk defa seçti, dün de dört yıl olmuştu. hiçbir ekonomik reel karşılığı olmadan doların, euronun bir günde ne oldu da... herhalde 10 ağustos 2014, 10 ağustos 2018 tesadüfi olmasa gerek" dedi.
--spoiler--

bizde ne kadar ucuz bir siyaset var. peki 10 ağustos onların dediği gibi olsun. 9, 8, 7,..... günleri için ne söyleyecek. bir siyasi böyle bir açıklama yapabiliyorsa vay türkiye' nin haline...

manidar... evet. dış güçlerin oyunu. türkiye’nin iyiliğini istemiyolllaaaa.

dolar 3 aydır hızla yükseliyor, yükselen ve yükselecek her güne bir bahane bulunur artık.fal bakıyorız sanki. amerika düşündü düşündü ''tayyip erdoğan 10 ağustos 2014 te cumhurbaşkanı seçildi bizde bi operasyon çekelim yıldönümü şerefine'' bu mudur yani doların artış yada tl nin değer kaybetme sebebi.

çok inandırıcı geldi bana ben neden bunu düşünemedim diye kahroluyordum dünden beri.