bugün

Damada helal olsun içinde herhangi bir grafik ve sayısal ekonomik veri olmayan sunum hazırlamış. Aynısını iktisada Giriş dersinde yapsan 12 yıl mezun olamazsın.
dolar artar, iş gücü ucuzlar, yatırımlar yağar, toplum ihtiyaçlarını kendi ürettiği kadarıyla karşılar, kalanı farklı yöntemler denenerek dışarıdan temin edilir, işte yeni yöntem bu.

ayrıca şirketini yeni koşullara uyduran uydurur, uyduramayan nalları diker. çok net. türkiye, pazar olarak kalmak zorunda olan bir ülke değildir. türkiye, pazar arayışlarına giren, üreten bir ülkedir bunu bilelim.
Nereye domaliyoruz.
Bi bokun aciklanmamasidir. Derin nefes alıp kanalı açtım. Sabırla bikac dakika dinledim. Adamın gevsekligi yetti sinirlenmeme. Oklava yutmuş gibi bir durusla buralar benim havasında içi bomboş bir konusmaydi. Hem şunu herkes biliyor ki bunların konuşması yalnızca comar kesme yönelik. Sermaye sahipleri ve azcik akıllı insanlar bunlardan bi cacık olmayacağını anlamış durumda. Adam güya bakan ama sokak serserinden bi farkı yok. Yazık bu ülkeye. Ama bu millete müstehak. Bunlar daha iyi günlerimiz. Ne yazıkki gerçek bu. Şu dış güçler, rahip falan geyiklerini bi kenara bırakıp azıcık araştırın sorusturun. Olay bu kadar basit değil.
üretim müretim yok zam zam zam.
Almanya bizi kiskaniyuuur !1!1
Süt kardeşler filmindeki merdivenlerden düşen emine gibi konuşmuştur.

+Emine ne diyon?
- ebbebeebebeee
+haaaaa?
-ebeabeebebe
+bak seeen!
+ebe ebebe uuuuu
- ne diyo bu?
Herhangi bir dise dokunur planin olmadigi bundan daha artistik bir sekilde anlatilamazdi.
Konuştu ama anlatmadı.
Yapçaz etçez büyüçez gelişçez hoop ordayım.

Bu nedir ya?
görsel
Bir gelecek vaat etmeyen sistem.
Paraları dolara basmaya devam.
Evsahibi kirayı istediğinde "Senin evin varsa bizim de Allahımız var" diyerek ödeme yapılabiliyor mu?
Tasarruftan bahsediliyor. Bu neyin habercisi, size bırakıyorum.
Berat Albayrak cok kaliteli bos yapiyor su an. Eski bir ted talk müdavimi olarak muazzam keyif alıyorum bu boşçuluktan. Devam reis junior üfür üfür eğlendir beni.
Açıklamayı yapacak olanın damat olması nedeniyle uluslararası piyasanın takmayacağı açıklama.
saat kaçta gerçekleştireleceği merak edilen açıklama.

kaçta açıklanacak arkadaşlar?
Bugünkü ekonomi modeli programında komünizm bildirgesi okunacak, tüm özel bankaların kamulaştırılacağı, ithalat rejiminin sonlandırılacağı ve döviz kullanımının son bulacağı söylenecek.
her konuştuklarında dolar arttığına göre dolar 7 tl olur denilen açıklamadır.
arkadaşlar açıklandı.

https://twitter.com/zatun...tatus/1027814005526745089
saçma sapan şeyler açıklayıp doları daha da azdırmasalar bari.
la tahzen ekonomi modeli. allah'ın kura müdahil olmasını bekliyoruz.
Eyalet sisteminin temelleri atılabilir.
Muhtemelen hayvan gibi vergi vereceğiz. Pozisyon alın. %30'lar yetmedi, gözler böbreklerde.
Yapacağız işin içine edeyim.
biz yedik içtik s*çtık

yancıyı falan da güzelleştirdik

deniz de bitti

haydin vatandaş fedakarlık yapsın.
Yeni ekonomi paketi mi?
Eskisi var mıydı ki yenisi olsun?
Sonuç olarak yeni paket "cek cak" olarak anlaşılacaktır. Hangi öz kaynakları kullanarak yeni ekonomik paketi finans edeceksiniz?
Daha doğrusu eliniz de para olarak veya para edecek ne var?
Koskoca bir hiç.