1. 1.
  cumhurbaşkanı erdoğan, kyk borçları ile ilgili bir soruya "bu şu anda bizim gündemimizde, değerlendirmesini bütçe müzakerelerinden sonra yapacağız, öğrencilerimizin lehine olacak bir adımı atacağız" dedi.

  10 aralık 2019 erdoğanın kyk açıklaması
  (Ödeyenler adına)
  +Nasıl borçlarınıza af gelmesi güzel mi?
  -hem de bal gibi.
  6 -1 ... mlhaycck
 2. 2.
  eğer borçlar silinirse hem öğrencilere hem de ailelerine çok büyük fayda olacak. öğrenciler hayata borçlu başlamayacaklar.
  8 -10 ... sevgikelebegi
 3. 3.
  O borcu ödeyenler adına üzüldüm. Böyle saçma şey mi olur amk! alırken iyi ödemeye gelince rererö. O zaman ödeyenlerin ödedikleri miktarı geri versin devlet.
  5 -2 ... a s i n
 4. 4.
  borçlar silinecekse ödeyenlerin parası geri verilsin. hiç kyk almayan öğrencilerin ise yapmadıysa askerliğini bedelli askerlikten yararlansın yaptıysa ortalama 10 bin tl verilsin.

  he bunu yapmazlarsa çok net devlet çöker. bu saatten sonra kimse borcunu ödemez ki ödemesinde zaten enayimisiniz. devlet borcunu ödeyen herkesi gerizekalı, salak yerine koyacak.
  2 -3 ... kyleandzed
 5. 5.
  özet:eşşek gibi ödeyecekler.
  3 -2 ... kyleandzed
 6. 6.
  Bir kişi de çıkıp sen kimsin, kimin malını kime bağışlıyorsun demiyor. Partisinin isminde bir de adalet kelimesini kullanıyor.
  8 -1 ... the sakal
 7. 7.
  Ne yapacaklarını ben söyleyeyim 36 a faizsiz bölecekler. Sonra onları sizden alıp zenginlerin vergilerini silecek, yüzen saraylar yaptıracaklar.
  3 -1 ... benimhalaumudumvar
 8. 8.
  Kyk'lılar sen kim, sen kaç milyon, milyar holding sahibisin ki borçlar silinsin? Herkes yerini bilsin pls.

  Edit; adil düzen olsa kimsenin borcu silinsin istemem. Holdingler, belediyeler vs silinip, suriler malumken sıra eyt, kyk olunca millete devlete yük, vatan millet düşünmeyenler bunlar. iması yapılınca, haliyle böyle yazasım geliyor.
  3 ... huzursuz adam
 9. 9.
  Borçların silinmesi saçmalık. Bunu alırken imza atarken aklınız neredeydi? Sanki zorla imza attılar. Parayı yerken oh öderken ağla dur. Bence bu hatadan dönülmeli almayanın suçu ne? Evet.
  2 ... oytunkaran
 10. 10.
  Af geliyor...şimdi ödeyenler düşünsün.
  2 -3 ... flat head