1. 1.
  Şişirilmiş balonların ödül aldığı, iki kelimeyi bir araya getiremeyen ayça ayşin turan'ın sunuculuğunu yaptığı ödül töreni.

  Günlük dizide oynarken kocasıyla tanışmasının ardından başka bir diziye başrol olarak girdikten sonra kocasını boşayan, kibirlere bürünen hazal filiz küçükköse'nin ödül alması ne manaağğğ yani?
  12 -4 ... essy
 2. 2.
  Ülkenin varoş kısmı tarafından ünlü edilen kasıntı tiplerin birbirini şak şakladığı organizasyonumsu.
  9 -2 ... silgi yiyen kadin
 3. 0.
  koray avci nin ödül aldigini gördükten sonra izlemeyi biraktigim ödül töreni.
  3 ... missedy
 4. 1.
  koray avcı'nın duygu ve düşüncelerini söylemesi için geçtiği mikrofon başında şarkı söylediği, haydi hep beraber dediği ve kimsenin eşlik etmediği, adete piç gibi kaldığı ödül töreni. zaten hampadan bir ödül almışsın, teşekkür et siktir git işte ne uzatıyorsun.
  6 ... tobin frost
 5. 2.
  cem davran'ın neden hande ataizi'ni tuvalet penceresiyle gömdüğünü anlayamadığım ödül töreni.

  haluk levent de bu kıza -tilki- destek vermiş ya, ne diyeceğimi şaşırdım.

  edit olarak da şunu ekleyerek sormak istiyorum ki cem davran'a eşlik edecek hanım kişi neye göre seçilmiştir? yoksa erkek sunucumuzun müstakbel gelinine torpil mi geçilmiştir?
  ... iuhae
 6. 3.
  Aq kasıntı tipleri alkışlasanız incileriniz dökülür zaten. Samimiyetsiz yüzler samimiyetsiz konuşmalar haketmeyenlierin aldığı ödüller falan. Koray avcıya ayrı bı parantez açmak istiyorum senin ben ağzını sikiyim ya.
  2 ... see you mu again
 7. 4.
  allah kahretsin ki bir ödül törenidir. şuan aleyna tilki çıkmış boyun kıvıra kıvıra şarkı söylüyor. oradaki değerli ustalara, büyük üstadlara hakaret resmen. yazık aga.

  edit: ödül de verdiler, iyice sıvadılar. teşekkürler.
  3 ... tobin frost
 8. 5.
  salon kibirden yıkılıyor resmen.
  ... anto
 9. 6.
  türk işi teen choice awards'a dönen ödüllerdir.
  1 ... krosis