bugün

borçlar silinecekse ödeyenlerin parası geri verilsin. hiç kyk almayan öğrencilerin ise yapmadıysa askerliğini bedelli askerlikten yararlansın yaptıysa ortalama 10 bin tl verilsin.

he bunu yapmazlarsa çok net devlet çöker. bu saatten sonra kimse borcunu ödemez ki ödemesinde zaten enayimisiniz. devlet borcunu ödeyen herkesi gerizekalı, salak yerine koyacak.
özet:eşşek gibi ödeyecekler.
Bir kişi de çıkıp sen kimsin, kimin malını kime bağışlıyorsun demiyor. Partisinin isminde bir de adalet kelimesini kullanıyor.
Ne yapacaklarını ben söyleyeyim 36 a faizsiz bölecekler. Sonra onları sizden alıp zenginlerin vergilerini silecek, yüzen saraylar yaptıracaklar.
Borçların silinmesi saçmalık. Bunu alırken imza atarken aklınız neredeydi? Sanki zorla imza attılar. Parayı yerken oh öderken ağla dur. Bence bu hatadan dönülmeli almayanın suçu ne? Evet.
Af geliyor...şimdi ödeyenler düşünsün.
silecekler mecbur silecekler.. çünkü başka vaat kalmadı.. gençleri ellerinde tutmak için son kozları kyk borçlarını silmek olacak.. ödeyen tayfa üzgünüm ama bir kez daha kaybettiniz..
eşimin borcunu nasıl ödeyecegim diye kara kara düsünüyordum. faiz indirimi olursa iyi olur komple silinirse erdogan beye icimden tesekkur ederim.
Daha önce borç alıp ödeyen bizler enayi olacağız. Hiç şaşırmıyorum artık! Tüm şirketlerin de vergi borçları silinsin, zaten yapmadıkları şey değil. Müstehak bize aga! Az bile yapıyor hükümet. Şimdi bunu silersen bir daha millet devlete olan borcunu öder mi? Bence ödemez! Ben de ödemem bundan sonra! Gss prim borcu var, ödemiyorum. Adam kredi çekmiş harcamış. Eee durumu yok ödeyemiyor. O zaman silelim! Var mı öyle bir şey. 5 yıl sonraya ertele, faizini sil 10 yıl sonraya ertele. Neden komple siliyorsun?? Ödeyenler keriz mi??
En fazla faizler silinir.

Gençler boşuna sevinmeyin.. devlet her türlü alacağını alır, kimse de bırakmaz..
Eğer silinecekse 'bu borcu ben ödeyemem en iyisi çalışayımda aileme yük olmayayım' diyip çalışan öğrencilerin hakkına kim sahip çıkacak. Yani bende silinecek bir borç yapmak isterdim zaten aksi bir karar verilirse çok yanlış bir karar olur.
Borç silinmesi imkansız. Sadece faizler sıfırlanıp taksitler küçültülür o kadar. Ödeyenlerin de faiz iadesi olabilir.