bugün

10 adim cok uzun bellek hata veriyor mavi ekran cikiyor.
- ağzından allah kitabı düşürme sonra el altından ne götürürsen götür ses etmezler
- yalanın birini bin paraya sat her zaman alıcısı olur
- sürekli kendine sanal düşmanlar yarat iyi giden her şeyi ben yaptım de kötü giden her şeyi o sanal düşmanlara daya gitsin
- kiminle çıkarın örtüşüyor ise onlarla masalara otur çıkarların bitince masaları devir ve o iş birliği yaptıklarını da o yarattığın sanal düşmanlara yama
- hazırda ne varsa sat sıcak para akışı sağla sonra ekonomi şu kadar bu kadar büyüdü diye sürekli pompala
- medyanın ipini asla bırakma senden olmayanları elindeki imkanlar ile sustur gerekiyorsa hapse attırt
- ilk maddeyi unutma ; dini hiç boş bırakma hep faydalan sesin herkesten daha gür çıksın hep bağırarak konuş ki haklı sansınlar
- etrafında iş bilen insanları tutma sözünden çıkmayacak olanları el altında tut her zaman
- kimden para geliyorsa onu yukarı çıkart tüm imkanları önüne ser ki sermayenin gücü elinin altında olsun
- tutmayacağını seçmeninin bile bildiği vaatler ver ve gene ilk maddeyi hatırla. vaatlerini tutmadığında bu ülke insanının en büyük hassasiyeti olan inancına vurgu yap gene sesleri çıkmaz.
görsel
10 adımın hepisini birden aklında tutabilecek akpli olmadığından gereksiz bir liste olmuş.

tek madde, "bizden deyilse vadan hayinidir". bu yeterli.
-inkar et

- inkar edilecek konumu geçerse paraleli suçla.

- dini değerleri kullan

- en sonunda da bir oryental eğitimi ile ak partide siyaset yapmaya hazırsın.

hayırlı uğurlu olsun.
Gayet basit olan tarzdır. Akapede siyaset yapmak için eğitime, kültüre, bilgi ve birikime gerek Yok. Anlatıyorum; milletvekili aday adaylarına amme hizmeti olsun.

1- Yol yabtı yol.
2- götün sıkışınca 'bunlar fetöcü.' Anan baban sana karşı mı geldi, ona bile 'fetöcü' diyeceksin.
3- millet, ecdad, külliye, istişare. Bu kelimeleri hep kullanacaksınız.
4- Amerika'dan 12 milyar dolara uçak alsanız bile 2 saat SOnra 'eyyy ameriga' diyeceksiniz.
5- işine gelmeyen eleştiri olunca yandaş hakim ve savcılarına talimat verip dava açtıracaksın.
6- yandaş gazetecilere röportaj vereceksin. Hatta gazeteciler senin önceden hazırladığın soruları soracaklar.
7- yandaş müteahhitleri zengin ederken vatandaşa her şeyi onlar için yaptığını söyleyeceksin.
8- her şeyi satacaksın. Tuvalet kağıdını bile ithal edeceksin.
9- işine gelmeyen ne varsa yasaklayacaksın.
10- iktidar için gerekirse papaz elbisesi bile giyeceksin.
güncel Önemli Başlıklar