1. 1.
    Evet sonunda gerçek oldu. Birazdan yeni ekonomi modeli ile tasdik edilecek. Ağır vergiler gelecek. Çok ağır ve çeşitlendirilmiş vergiler ...
    8 -8 ... eski bir ruya
  2. 2.
    vergi değil o güncelleme, fedöcü seni.

(şimdi bunu anlamayıp yine eksiyi basarlar, canınız sağolsun.)
    23 -6 ... masklavi
  3. 3.
    hayırlı uğurlu olsun. dolaylı olarak battık önce. 2 gün sonra borsa istanbul batacak. sonra merkez bankası derken iş hükümete gelecek ve hala bunları savunan insanlar olacak.
    7 ... the blade man
  4. 4.
    Canım sıkkın, kadam ağrıyor.

Şu genç yaşımızsa kur takip ediyoruz...

Ne desem gg.
    15 ... muhendis tarihci
  5. 5.
    hükümeti sevmezsin anladıkta batarsak hepimiz batarız gülmenin eğlenmenin sırası değil mühim olan devlettir hükümetler uzun süre saltanatta sürse gidicidir. asıl olan devletin ve milletin bekasıdır.
    6 -15 ... asosyal sosyolog
  6. 6.
    Hukuk devleti olmaktan vazgeçtiğimiz ve iktidarı devleti Anonim şirket zanneden tek adama devrettiğimiz an iflasın başlangıcıydı.
    11 -2 ... arizonadream
  7. 7.
    -Beyler son oy'un olsun kapatıcaz ülkeyi.
    1 ... john ruth
  8. 8.
    Yav yok öyle birşey millet reelde gayet memnun. Azıcık sosyal hayata karışın sözlükte yazılıp çizilen abuk senaryolara kanmayın. Bunlar değilmiydi ince yüzde 51 alacak diyenler. Hayat dışarıda burda değil.
    5 -4 ... bir istanbul beyefendisi
  9. 9.
    Evimi aldım 23 ayım kaldı. Arabam var çok şükür. 20 bin lira civarında yakmıyor kokluyor. Ben gardımı aldım. Asgari ücretle akp ye oy verenler düşünsün umrumda bile değil.
    2 -2 ... benimhalaumudumvar
  10. 10.
    O zil takanlara, oynayanlara kafam girsin. Hepimiz aynı gemideyiz mk!
    -8 ... ben deli deilim