1. 1.
    5.50 piskolojik sınırı aşacak gibi görünen kurdur.
    3 ... kerox
  2. 2.
    Türk yetkililer abd'de görüşme masasında nasıl fırça yiyorsa artık, sürekli yükseliyor.
    2 ... lipsos
  3. 3.
    artık "dolar rekor tazeledi" haberlerini duymak istemiyorum çünkü her dakika rekor tazeliyor.
    1 ... realdeal
  4. 4.
    Yatay seyretsin artık.
    zira yeterince battık.

Edit1: sabah saatlerinde 5.65 ile dikey devam eden kurdur.bize kaldırmış geliyor.

Edit2:hakan yavaş cigerimizi z.ktin.

Edit3:trump tweet attı kur gene şaha kalktı alüminyum.
    8 -1 ... atlant isten gelenadam
  5. 5.
    Şu an için 5.55. Güne böyle başladık.
    3 -2 ... asuregibisurat
  6. 6.
    Hükümetimiz Ağzı düz olsun diye altı tl ye tamamlamak için gerekli önlemleri alacaktır.
    1 ... enkidu1986
  7. 7.
    Doların neden yükseldiği sorusunu akla getirir. Olay Dolarla alakalı değil. Tüm Olay altınla ilgili. Altını yahudiler yönetir. Maduro altın rezervlerini türkiye de işleyeceğini söyledi, nitekim Dronlar tepesinde belirdi. Bütün yollar altına çıkıyor, Altını takip eden dünyanın sırrını da bulur.
    5 -5 ... secretgirl
  8. 8.
    devlet sike sike yerli kullanacaksınız, yandaşları zengin edeceksiniz diyor.
    iyi güzelde aldığım yerli televizyon 1 sene içinde bozuluyor. yerli telefonun kamerası tost makinasından hallice çekiyor.
    bir de bizim yerli mallarının alt bayileri var sikimsonik isimlerle çıkarılan ürünler. itin önüne atsan koşarak kaçar.
    arge yok, teşvik yok, üretim kalitesi yerlerde.
    12 -3 ... kafam bir milyon
  9. 9.
    Yılanoğlu başladı yine kıpırdanmaya.
    2 ... yasar ustaa
  10. 10.
    5,60'a yaklaştı muhtemelen geçer.

Ytd.

Ülkeyi yönetenler de ipin ucunu bıraktı uyudular herhalde. Ben de uyuyayım bari. Iyi geceler.
    4 ... muhendis tarihci