bugün

Evet sonunda gerçek oldu. Birazdan yeni ekonomi modeli ile tasdik edilecek. Ağır vergiler gelecek. Çok ağır ve çeşitlendirilmiş vergiler ...
vergi değil o güncelleme, fedöcü seni.

(şimdi bunu anlamayıp yine eksiyi basarlar, canınız sağolsun.)
hayırlı uğurlu olsun. dolaylı olarak battık önce. 2 gün sonra borsa istanbul batacak. sonra merkez bankası derken iş hükümete gelecek ve hala bunları savunan insanlar olacak.
Canım sıkkın, kadam ağrıyor.

Şu genç yaşımızsa kur takip ediyoruz...

Ne desem gg.
Hukuk devleti olmaktan vazgeçtiğimiz ve iktidarı devleti Anonim şirket zanneden tek adama devrettiğimiz an iflasın başlangıcıydı.
Evimi aldım 23 ayım kaldı. Arabam var çok şükür. 20 bin lira civarında yakmıyor kokluyor. Ben gardımı aldım. Asgari ücretle akp ye oy verenler düşünsün umrumda bile değil.
su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim...
asgari ücretle kol kopartan çomarlar düşünsün. bana ne mk?
Herkes hakettiğini yaşıyor, yaşıyoruz müstahak bize.
totomuza giren şemsiyenin büyüklüğünü hissedeceğimiz durum. içler acısı, acınası.
dalga geçmenin zamanı değildir. durum ciddidir. önemli olan devlettir sınırlarıdır içeride yaşayan halkıdır.
asıl olan türkiye halktır. x y z partileri değildir. onları sen ben o seçerek oraya koyuyor. iflas etmesine kim neden oluyorsa önlemini almak için düşüncelerini yenilemelidir.

türkiye kolay kolay iflas edecek bir ülke değildir. jeopolitik konumu gereği iflasta ettirtmezler zaten. yine imf ye borçlanırız oradan buradan kredi çeker alırız çok güç günler yaşarız ama toparlarız.

şu dakikadan itibaren toparlanma süresi en az 7-8 yıldır. o da ekonomik söylemlerin üretim, teknoloji yatırımı ve güçlü ekonominin dayandırılacağı maddelerle ancak gerçekleşebilir. betondan uzaklaşmalı acilen terk edilmelidir.

bugün berat albayrak'ın açıklamaları çok kritik hale geldi. tüm ülke 14:30 da kendisini dinlemelidir. ağzından çıkacak her kelime borsa ve doları etkileyecek.

umarım doğru bir yol haritası çizmişlerdir. aksi taktirde toparlanme süresi daha da artacaktır.
damat isletme dersi gormustu degil mi universitede? kacla gecmis acaba dersi, bilen var mi?
Koyduk mu diyenleri göremiyorum nerelerdeler ? Siyasiyse siyasi,milliyse milli ? Nerdesiniz çıkıp eleştiri yapsanıza ? Ama olur mu ? neyse Siyasi konuşmayacağım adımız födöcü oluyor sonra. Milletini seven,bayrağını seven her insan gibi...
Hepimiz aynı gemideymişiz. Şimdi mi aklınıza geldi? Çobanınız habire "onlar" deyip halkın yüzde 48 ini dışlarken, terörist sayarken, fetocu sayarken başka gemilerdemiydik? Bokunda boğul türkiye.
görsel
Üç ay sonra ekmek almaya giderken ben;
hep bu olsun ben hep 50 tl lik benzin alıyorum diyenler yüZünden bu hale geldi ülke.
güncel Önemli Başlıklar