bugün

Henüz açıklama olmayan açıklamadır. Çözemiyorum, lise de ekonomi dersi anlatıyor gibi. Hala yol haritası ortada yok.
görsel
ne hikaye anlatıyor bu çocuk?
güven vermeyen bir tonda konuşmaktadır ki piyasalar da bu güvensizlik kokusunu dipten almıştır.
boncuk boncuk boncuk boncuk terliyor.
şu an demagoji daha yapamıyor. söyledikleri muğlak ve boş ifadeler. ayrıca adam kan ter içinde kaldı.
Ciddi ciddi 5 sene sonrası için vaat veriyor. Hedef 2023'müş. Bir de sempatiklik yapmaya çalışması yok mu. Ammmına .

Edit: projenin adı da 3+1. Damat inşaat sunar.
şuradan canlı yayın iznelebilirdir: https://www.youtube.com/watch?v=axold6PVQQc.

edit: şunları söylemiştir: " büyümenin temeli ne? büyüme! e türkiye zaten nüfusuyla büyüyen bir ülke" . evet tek büyümemiz nüfus büyümesi anca çoğalıyoruz.
görsel
anlamlı
yüksek lisans ı bitirme tezi slaytı hazırlamış garibim.
Hikaye anlatiyor kanal istanbula baglayip kapanis yapar siçtik.
Dinledikçe ülkemin geleceği adına, evladımın ve siz gençlerin adına üzüldüğüm açıklama.
Yazık, çok yazık...
Yeter konuşma nolur la.
Ringo sabanin muhtarlik seçimleri konusmasi gibi oldu ahahaha.
Çok samimi geldi.
ifasesi yüzüne vuruyor.
gizli planı ele geçirdim.

https://scontent.fist2-1....0c48d5714&oe=5BFBB5D6
Boş temennileri politika diye yutturma çabasıdır.

Boş teneke damadını ekonomi bakanı yaparsan olacağı budur.
sokaktaki herhangi bir küçük esnaftan daha kalibreli olmayan bu arkadaşın hazine ve maliye gibi aşırı önemli kurumları yönetebilmesi, piyasaya güven verebilmesi imkansız.

tayyibin büyük hatalarından biri.
"Ülkemizin yer altı kaynaklarının tespit edilip, değerlendirilmesi" gibisinden bir çözümün öne sürüldüğü açıklamalardır.

Yav kardeşim 16 yıldır yapamadın da 100 günde mi yapacaksın bunu?

Boş beleş, samimiyetsiz açıklamalardı. işletme öğrencisi gibi sunum yaptı, geçti bitti.
Açıklamadan sonra Dolar'ın düşecek düşürecek olduğuna dair ilk adımları gördük. Süt ve süt ürünleri ürünleri ithal etmek için Trump yönetimi ile anlaştık.
Sonrasında bir bir kapanan ve iflas veren üretim kaybı nedeniyle tavuk etinde yumurta da ithalata gidilirse artık doların dünya da olan hakimiyetine son veririz.
Neden mi?
Artık bir kararname ile TL ye döndük ya...
Yakında turp ısırıp Trump'ı protesto etmeyeceğiz. Turpun o nahoş tadını ağzımız da duymayacağız.
güncel Önemli Başlıklar