bugün

(bkz: fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış)
türk insanının ne kadar boş işlerle uğraştığının kanıtıdır. bu ülkede protesto edecek o kadar çok şey yaşanırken, ede ede feysbuku protesto eder bu insan. feysbuk adminlerinin de hiç işi gücü yoktu zaten. sözlükte de her gün allah'a demediklerini bırakmayanlar var. sözlükteki hesabınızı da kapatın o zaman. kötü söz sahibinindir. size bir şey olmasın.
Denizde bir damla olunca .
dün milliyet ve hürriyet gazetesinde manşet olup bir bakıma desteklenen protestodur. açıklamalara göre gönderilen mail ve şikayetlere karşın hiç bir işlem uygulanmamıştır. kişiler de kendi haklarını kullanıp kapatabilirler. çok normal bir olay. hem üzerinden para kazancak hem inancına zarar verecek bir site ye destek vermek yersiz olabilir düşüncesi ile güzelini yapmış ve yapacak kişi eylemidir. benim de kapattıgım hesaptır.
facebook'un hali ne olur, düşünen yok tabi. *
tepki gösterilmesi doğru bir şey fakat bu olay yönetimin umrunda olur mu muamma.
profilimde bazı kişilerin;
"arkadaşlar 10nisan-13nisan arasi profilimi donduruyorum neden diye sorarsanız Allah'imiza Peygamber'imize ülkemize küfür eden birçok grup var en az +70bin kişinin şikayet ettiği halde bu gruplar kapatilmadi facebook'da 35milyon Türk var bu facebook en çok parayi biz Türklerden kazanıyor.
yazısını gördüğüm ve anlam veremediğim protesto
(noldu kızdık facebooka protesto ediyoruz)
(ananı da al git)
protesto edilmesi gereken şeyler protesto edilmezken, hayır sen neyi protesto ediyorsun arkadaşım, facebook dediğin nedir, yada sen ne olarak algılıyorsun, amerika'da öncelikle bir üniversitede oradan dünyaya yayılan bir olay, sen bu kadar mal mısın facebook protesto ediyorsun, profil kapatıyorsun, tabi saatlerce mal gibi oyun oynadın, fotoğraflar yükledin öyle bir benimsedin ki şimdi ailenin çocuğu sanki, protesto edebileceğin ortamda senin ne işin var bir kere.
bir de karınca'nın su taşıdığı hikâye vardı...maksat safımız belli olsun gibisinden.

yine de boş insandır.

protesto edip, olanı eleştirmek yerine olanın nedenine bakmak gerek.

düşünceyi ifade etmek özgürlüğü var; ama bu serbestlikle hakaret hakkını kendilerinde görenler eğitimsiz kimselerdir. eğitimsizlere özgürlük tanırsan kaos çıkacağı gayet ortada. önce eğitim, sonra özgürlük. işte ahlâk ortamı.
ayı dağa küsmüş dağın haberi olmamış.nasıl bir eylemdir arkadaş türk milleti olarak karanlığa küfür etme alışkanlığımız aralıksız sürmektedir.
kendi içinde hassas bi kişilik olsa gerek, belki her konuda bu kadar duyarlıdır, tekel işçileri, küresel ısınma şeysilerinde de rol almıştır belki ama arkadaşım bu durumla ilgili video paylaşan bi tip var, çoluğumdan çocuğumdan uzak dursuni o nedir allahım ya. bi de bu gibi bir tipe tamah edip iş yapması beni daha çok delirtiyor. insanların neyin peşine düşeceklerini bilememelerinden dolayı oluyor bütün bunlar. idol yok, eğitim yok, yaşam standartları belli. dün gördüm bu insanları, yaklaşık 90.000 fanboy / girl. bi de bu tipin fotograf altlarına commet bırakmışlar, şaka gibi sözlük, anlayamıyorum artık bu insanları.
Allah'ın arslanı Hazreti Ali'nin türbesi amerikan bombalarıyla vurulduğunda gık çıkartmayan götoğlu götler şimdi facebook hesaplarını birkaç dondurarak görev yapıyorlar. facebooku da sikeyim sizin din savunması anlayışınızı da.

ırak'ta, filistin'de, vietnam'da ve kan gölü edilmiş bütün memleketlerde kan dökenler kim? ha soruyorum kim!

emperyalist devletler. baştan say amerika avrupa diye.

daha dünkü olay, büyük ortadoğu projesi: http://tr.wikipedia.org/w...BCk_Ortado%C4%9Fu_Projesi (oku ölmezsin)

bu projenin eş başkanı olduğunu zamanında kameraların karşısında yırtınarak söyleyen kim? senin oy verdiğin recep tayyip erdoğan.

ırak'ta dökülen kana sebep olanlardan biri detayyip erdoğandır.
masum katili, türbe demeden cami demeden bombalayan amerikanın projesinin eş başkanı olduğunu söyleyenlere oy vererek mi peygamberine, Allah'ına laf söyletmeyeceksin?

artık doğru yola gelin.
facebook'u karı kız düşürme aracı olarak kullanan apaçi ordusunun katılacağı eylem, neymiş dinlerine hakaret ediliyormuş ne bekliyordun sosyal paylaşım ağındasın dinine de hakaret edilecek ülkenide aşalığyacaklar sen yapmıyor musun? yabancı kızlara i fuck you yazarken bu nefretin çoğunlukla kendi yaptıklarının sonucu olduğunu görmüyor musun?

bu sanki facebook dışında farklı aç youtube'u bak bakalım neler var tabi açamıyorsun çünkü dindar hükümetimiz orayı sizin yerinize kapattı daha doğrusunu kapattığını sandı atatürk'e hakaret kisvesi altında. 100.000 kızlı erkekli apaçi ordusu hayranı olmuş bu oluşumun yarın 90 binlere iner çünkü kapatan onda bir olur sosyal site meraklısı türk insanı vazgeçemez internet aşkından.
(#7760802)
facebook buyuk bir abaza kitlesinden kurtulacaktir. kim bulduysa tesekur etmek sart.
facebook sitesinde, ülke kurtarmaya, din için cihad etmeye çalışan ayrıca, facebook üzerinden ülkeyi bölmeye ve diğer insanların inançlarına laf atan insanların saçmalamaları sonucu oluşan salatamsı durumdur. facebook gibi bir zaman öldürme-eğlence portalında yapılabilecek en b*ku çıkarılmış haldir.
popüler olmanın yolunu bulmuşlar efenim. akıllılar vesselam. her zmanki gibi din iman diye milleti gaza getirmeye çalışıyorlar. akılları başka konularda protestoya çalışmaz. bunların hepsi afyonu seviyor. *
klavyeden müslüman, mousedan demokratik olmayan çalışan hat safhada koflaştırışmış güruhun çırpınışıdır zira görsel hafızada yarattıkları etki kültablasında ki izmaritler kadardır.
bu ve bunun gibiler 2-3 gün önce kapattığım feysbuk hesabımı tekrardan açtırmıştır bana. bu protestoya dahil olduğumu sanmasın diye insanlar.
Nohut büyüklüğünde beyine sahip kişidir.
çok da tın denilesi eylemdir.
o bu değil de profilini kapatan kuzenim var ne kadar değişik bir aileyiz yahu sorusuda aklıma gelmemiş değildir.
eylemi yapanlar yapmayanlar beni ilgilendirmiyor.
ben yapmıyorum. protesto edeceksem, sevmiyorsam çıkar giderim siteden.
anlamadığım bir şey var.
http://www.facebook.com/#...E-/111466245547374?ref=nf

bunlar o tarihler arasında profili kapatıyoz, hede hödö, kaka facebook diyenlerin grubu.
e amınakoyayım açıksınız işte hepiniz. 20 bin üyesi var. hani kapatıyodunuz. bunun uğruna gruba da girmişsiniz. hani lan hani? kapatmadınız demi, kapatamadınız. gruba niye girdiniz. ironik, çok ironik. kafayı sıyıracam. vallahi.
samimiyetten uzak hareketlerden biri. ulan sen klavye basindan neyi destekliyorsun, neyi protesto ediyorsun? ates olsan tirnagin kadar yer yakamiyacagini adin gibi biliyorsun da iste maksat is olsun ona buna duyarli insan profili cizeyim. tabi mina koyim.
güncel Önemli Başlıklar