1. 1.
    Hâlâ etkisinde kaldığım dumur olaydır. O an kaskatı kesildim sanki. Ordan nasıl çıktığımı hatırlamıyorum bile. Rabbim yaşatmasın bir daha...

Bugün bir gratis mağazasının önünden geçerken the balm even steven whipped fondötenimin bittiğini anımsadım ve almak için içeri girdim... Ha bu arada hiçbir zaman indirim günlerini kovalayan ezik güruhtan olmadım.
    Neyse içeri girdim, her zamanki tonunu aldım kasaya gittim ve kasiyerin "the balm ürünlerinde indirim yok maalesef" demesiyle irkildim. Nasıl ya? Ordan bakılınca indirim peşinde koşan fakir biri mi sandı beni? Nasıl böyle bir şeye cüret edebilir?
    "indirim olduğundan bile haberim yoktu" dedim gözlerine gururla ve dik dik bakarak. Hayatımın şokunu yaşadım, ölmek istiyorum.
    13 -22 ... essy
  2. 2.
    (bkz: ne dertler var)
    7 ... kan tutan kasap
  3. 3.
    Lütfen öl.
    3 ... mimaramo
  4. 4.
    Rezalet gibi rezalettir. Okurken tatmin oldum. Allah onları bildiği gibi yapsın.
    1 ... citius altius fortius
  5. 5.
    Şu zihniyetteki insanlar yüzünden ülkeden soğuyorum.
    5 ... premsesfalan0
  6. 6.
    10 10 2019 gratis rezaleti
    6 ... master of none
  7. 7.
    hatta indirim varsa bile yüksek fiyattan almak istiyorum deseydin.
    2 ... sevgikelebegi
  8. 8.
    10 10 2019 gratis rezaleti
    3 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  9. 9.
    Müdürün kasiyere yanına çağırarak haddini bildirmesinin akabinde essy hanimefendiye özür mayetinde yüklü bir miktar the balm ürünü göndermeleri gerekir bu denli müşteriyi kaybedemezler değil mi essy hanımefendinin ihtiyacı olmadığı için sözlükten fakir fukarayi sevindirir hiç değilse.
    2 ... manganapolii
  10. 10.
    nasıl olabilir böyle bir şey. indirim var diye mağazaya gir fondötensiz kal. mazallah allah korusun.

en beteri ezik gibi indirim takip edecek kadar parasız kal.

yazık. çok üzgünüm senin adına. içim parçalandı.

kremin falan biterse haber ver, ben kremlerim.

canıım.
    1 ... acili turk kahvesi