1. 21.
    MAç 1/0 beyler.
    1 -1 ... duygusuz adam
  2. 22.
    Bu sene akbilsporun kayırılmasıyla cimbomdan herhangi bir şampiyonluk beklentim yok. Sadece ilk yarıdaki yenilginin intikamı alınsa yeter. Bu sezon trabzona gene yenilip şampiyon olacağına hamsileri bozguna uğratıp gerekirse şampiyon olmayalım. Allah senin belanı versin Trabzonspor iti.
    -2 ... autocadd0584
  3. 23.
    trabzonsporun kalesini 18 yaşındaki ardanın koruyacağı maç .
    -1 ... revolutionoftheheart
  4. 24.
    Bu sezonun ikinci yarısında Galatasaray'ın kazanacağına en emin olduğum karşılaşma.
    Artık sarmıyor öyle mi? Gelin Bi saralım sizi biz.

Banko Galatasaray.
    3 -5 ... plasee
  5. 25.
    bir süredir sakat olan sosa'yı bu maça özel hazırlamışlarmış, ilk onbirde yer alacakmış. istersen Sosa'nın dedesini getirin, sonuç malum Cimbom ilk maçın rövanşını alır.

(bkz: ARDA SEN MiSiN ÇOK ŞUT ATSAM YER MiSiN)
    -1 ... existenz
  6. 26.
    Pek bir beklentim yok açıkçası. Yenilsek üzülmem, eksiğimiz çok çünkü. “Ne kadar ekmek, o kadar köfte” .

Tahminim; gs bizi düdükler.
    Beklentim; gs maçlarındaki şansımız yanımızdaysa bir ihtimal bizim düdükleyebilmemiz.

ilk 11’de oynayan kemik kadrodan 4 eksik var.( Sosayı oynamaya hazır sayarsak; Pereira, Novak, Onazi, Uğurcan) Yinede kadroda gençlerin oynaması ve hırsından ötürü geçtiğimiz haftalarda sezonun ilk yarısı gibi futbol oynayamasakta; dirençli, atak, saldırgan futbol oynamaya çalıştık sezonun 2. Yarısı.

Galatasaray’a da gelirsek oyuncu kalitesi açısından zaten kıyaslama yapılamayacak kadar üstün Trabzonspor’dan. Ancak gördüğüm kadarıyla hala oturmuş bir sistemleri yok. Genelde kaliteli ayaklarıyla Bireysel goller buluyorlar. Ancak kalite belli bir seviyedeyken sistem olmasa da, futbolcular daha minimal şekilde bile anlaşabilirlerse fark eden pek bir şey olmaz, yine ezici bir üstünlükle evinde galip gelir gs. Zaten ilk maçta ki skor bu maça ekstra motive sağlar.

Dipnot! : Uludağ sözlük, ülkenin bir özeti gibi gerçekten. 10 küsür senedir takip ederim, ancak bu kadar kalitesiz bir dönem geçirmemiştir. Yaş ortalaması baya düşük zannedersem. Gerçi “ortalamanın düşük olmasından dolayı böyle” demek daha kötü. Çünkü bu gençler beş on sene sonra hayatta bir yerlerde olmuş olacak. Bu nefret, küfür ve kinle ben ülke olarak geleceğimizi çok parlak görmüyorum. Yazık.
    2 -1 ... buona fortuna
  7. 27.
    trabzon kalecisi arda reşit olmadığından maça ailesinin yazılı onayı ile çıkacaktır.
    ... existenz
  8. 28.
    Kazanacağız, kazanmak için uğraşacağız. 90 dakika sonunda güler yüzlerle stattan ayrılacağız. 22. Şampiyonluk yolunda bu virajı da döneceğiz Allah'ın izniyle.
    Vurduğunuz gol olsun aslanlar.
    2 ... one last chance
  9. 29.
    10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçı
    3 -7 ... kafam bir milyon
  10. 30.
    Galatasaray yahudi takımı olduğunu teyit etti. Takımda bir tane istiklal marşı okuyacak türk yok.
    Trabzon belki bu maçı kaybeder ama bu ülkenin geleceği bu gençlerde.
    3 -1 ... exscalibur