1. 101.
    Yankılarına bakılırsa; Cimbom'un sadece trabZonu delmediği maç.
    6 -7 ... alkolik oldum
  2. 102.
    ağlayın ağlayın. daha çoook ağplayacaksınız.

hakemler ligin ilk yarısı anasını sktler galatasaray ın kimseinin gıkı çıkmadı. aksine biz kalkıp bunu dile getirince ayrıcalık istiyor olduk. ha bundan sonra hakemler bize karşı akıllı olacak mı? ske ske. sizde bunu izleyeceksiniz efendi gibi. yok öyle haksızlığa karşı susan dilsiz şeytan olup kuyruğuna basılınca ağlamak.

maça gelince; trabzon kötü oynamadı ama galatasaray üstündü. ha gs nin penaltısı bana gore penaltı değil, trabzona da bize de verilmeyen kartlar var. maçın hakkı galatasarayda bunu kimse inkar edemez.
    2 -7 ... flat head
  3. 103.
    olm ne fetoymus arkadas temizle temizle bitmedi...

fransiz oglanlar yine sokmuslar hakem odasina ajanlarini...
    4 -2 ... wake up neo
  4. 104.
    Karşılaşmada istiklal marşını tek okuyan galatasaray lı ümit öztürk tü amk.

“Logon ol yoroso onosono soktolor golotosoroy on”

He amk ligin ilk yarısında anasını siktiniz ligin.

Ümit öztürk ü de kaybettimiz bakalım sizi bu saatten sonra yusuf namınoğlu mu kurtarak yoksa hakemler mi görecez.
    5 -3 ... frekans
  5. 105.
    galatasaray maçı kazanmayı sonuna kadar hak etti.
    maçın adamları belhanda ve ndiaye oldu.
    hakem kötü bir yönetim gösterdi.
    nagatomo ve diagne atılmalıydı.
    galatasaray'ın kazandığı penaltı doğru karar.
    diagne'nin düşürülmesi de penaltı olmalıydı.
    trabzon'un buz gibi penaltısı verilmedi. işte burada art niyet sezdim.
    maçtan sonraki açıklamalar şık değildi.
    galatasaray başakşehir'den sonra şampiyonluğun tek adayı olarak görünüyor.
    trabzonspor da çok iyi bir takım ve takdir edilmesi gereken bir mücadele ortaya koyuyor.
    2 -4 ... antikaromantika
  6. 106.
    öyle olsaydı böyle olsaydı diyenler diagne'nin ilk gördüğü sarı kartı hiç sorgulamıyor. rakip kalenin önünde gelen ortaya kafaya çıkıyorsun, top eline çarpıyor, niye sarı kart gösterilsin ki buna herhalde isteyerek eliyle gol atacak hali yok, top çarptı eline.
    1 -5 ... existenz
  7. 107.
    Galatasaray'ın Aslantepe'de namusu fb müzesinde olan kulübü madara ettiği maçtır.

(bkz: Size Her Yer istanbul)
    (bkz: Ağlayan Hamsi)
    1 -2 ... besyildizlipekiyi
  8. 108.
    14-0 falan bitmesi gerekirken, sığırlar hala hakem konuşuyor. neyse şampiyonluk işaretlerinden nefret ve kaos ortamı da sağlandığına göre geriye sadece hıncal başkanın çıkıp galatasaray asla şampiyon olamaz demesi kaldı.
    1 -4 ... resty
  9. 109.
    galatasarayın her ihtiyacı olduğunda gereken puan ve averaj desteğini sağlamakla görevli olan hamsispor, bu sefer rızası dışında görevini yerine getirmiş. yaygara bundan kopmakta.
    1 -3 ... sindarin
  10. 110.
    çok iyi oynadığımız ama yine de içime sinmeyen bir maç oldu.
    ... ataturkcu 20