bugün

evet efendim...

yani koskoca 1 yılı, 12 ayı, 365 günü, 52 haftayı buna ayıracak kadar sığ, yaşamsal faaliyetleri devlete kapağı atmaktan ibaret olacak kadar salak insan. beyni yok bence. çünkü neden yahu kardeşim insana allah akıl vermiş, beyin, algı, zihin bunların hepsini vermiş ya inanın bana ben bu tipleri anlamıyorum a.ına koyiyim oturmuş adam 1 sene evde bomboşşşş eşşşşşek gibi yatıp kpss çalışıyorum ayağına zevatlık peşinde baba parası yiyor.

lan 1 yıl ya? bunun sonucunda bir de çalıştım ama torpil var atanamadım ya diye hüngür hüngür ağlayanları var sınav sonucunda. bu adamları ben olsam devletin yerinde direk alırım, sakat maaşı falan bağlarım a.ına koyiyim çünkü sokakta kalsa bunlar zaten beyin yoksunluğundan gidip ekonomoyi sekteye uğratır.

yani bu adamların bi sonraki nesilleri kimler biliyor musunuz? hani sağda solda kızım özge ikinci kez girdi bakalım tüm şartları iyileştirdik onun için o bizim her şeyimiz öss yi kazancak hukuğu inşallah diyen ebeveynin evladı. işte o beleşçi nesil de bunların anne babaları.

ya s.ktirin gidin allah aşkına ömrünü kpss de heba edip g.tünü devlete dayayacak, hafta sonları çocuğunu burger king'e götürüp orada avutup götgöbek bir şekilde yazları alanya sea life a falan götürücek insanlar. ne salak bi hayat a.ına koyiyim. parazit resmen bunlar, keşke geberip gitse de ülke zengin ve kafası çalışan insanlara kalsa.