bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  dün mavi şeker adlı rezil programda karşıma çıkan babadır. oğlunu cok seven ve ona her türlü yardımı yapacağını gösteren babadır. 18'ine gelmeden onu milli edecek babadır. efenim kahkahalarım alt ve üst komşularımızı ayağa kaldırmıştır eminim. hani şahan'ın bir tiplemesi vardı. halimenin kocası vardı hani heh aynen o tip bi aile.
  ... 60 yasindaki kelebek
 2. .
  neden bunu yaparlar anlaşılmaz bir olgudur.yogun trafigin ortasında bıyıklı amca kucagında el kadar bebek araba kullanıyor.ya biri arkadan vursa dokundursa bile o çocugun kafası direksyona bir vursa.hatta sen bir anda panik yapıp direksyonu tutsan o hızla camdan cıksa cocuk.
  yazık günah abiler yapmayın .bir de ille kocamın yanında oturacagım diye çocukla beraber önde oturan ablalar var ki onları falakaya yatırmak daha bir caizdir.oysa ki (bkz: şiddete karşıyım)
  çocugu kucagında araba kullanırken sigara içen abi de görmüşlüğüm var ki.hıçkıra hıçkıra aglatmak istedim o sigarayı gözüne gözüne basıp.
  ... meydanbenim
 3. .
  öküzlüğüne el kadar çocuğu alet eden babadır.
  ... talihsiz sokak kedisi
 4. .
  yanlış anlaşılan babadır. oğlunun astronot olmasını istemektedir esasen, ağacı yaş iken eğme çabasındadır.

  oturtmuştur veledül-zina'ı arabanın direksiyonuna direksiyonla birlikte döndermektedir. Nasa'nın astronot adaylarına vermiş olduğu eğitiminin neredeyse aynısını genç yeteneğe aşılamaktayken, ece erken adlı sunucunun humarsız saldırılarında gark olmuştur.

  Aslında alttada kalmamıştır, lakin 'çocuk benim çocuğum sana ne' demek yerine işin ilmini-bilmini anlatsaydı, zaten ece erken adamın dediklerini idrak edemeyip, rezil olmamak amacıyla iyi akşamlar dileyip telefonu kapatacaktır.

  üzücü bir olaydır, uzaya yollayacağımız ilk türk astronotun temellerini atarken böyle bir engele rastlamamız utanç vericidir. kınıyoruz...

  (bkz: aptal sarışın)
  (bkz: bir türk dünyaya bedeldir)
  -1 ... paladinden kacan skirmish
 5. .
  kamyon şoförü olması muhtemel baba.
  1 ... byhayalet
 6. .
  öküz olması muhtemel baba..
  ... oopps i did it again