dr. ahmad al- mub'i adında bir pezevenkin tamamen götünden uydurduğu safsatadır. bu pezevenkin kesinllikle sübüyancı olduğu ve kendi yediği bokların, suç kabul edilmemesi için meşrulaştırma fetvalarıdır. ayrıca kurduğu bu cümleden sonra, hala bu pezevenkin yaşamasına izin veren ve trene bakan öküzden bozma koyun sürülerinin, kafatasının içinde beyin taşıdıklarına kuşkuyla bakılarak, anlama yitisine engel teşkil eden beyin damarlarına acilen oksijen pompalamak ve anjiyo yapılarak açılmasını şiddetle gerektiren durumun yaklaştığı günün emaresidir.
(bkz: kızlar bir yaşında evlenebilir)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: bunu diyen insan olamaz)
daha ileri versiyonu için
(bkz: beşik kertmesi)
damat gelini kucağında rahat taşısın diye birinin götünden attığı fetvadır.

kendisine; 'yok ebesinin çamı ali sami' diyoruz ve bir yaşımıza daha giriyoruz...
(bkz: müslüman ile ateist arasındaki farklar)
suudi arabistan'ın evlilik danışmanı olan dr. ahmad al-mub'i'ye ait ifade.

kaynak için;
http://w9.gazetevatan.com...vlenilir/219518/10/Manset

yakında, ''cenin ile nikah caizdir'' şeklinde bir ifadeyle karşımıza çıkarsa, şaşmamalı. hayır ben ciddiyim. 17 > 15 > 9 > 7 ve en sonunda 1 derken korkmaya başladım. ana rahmine düşmemiş spermi bile evlilik adı altında korumaya alabilirler.
neden bu tür fetvalar hep cinsellikle ilgilidir.
yoksa din adamlarının akıllarında başka şey yok mudur? sorusunun geleceği son noktadır.
(bkz: evcilik)
hüseyin üzmez'in bir üst versyonudur.
* bu adamlar arabistan'da yaşamalarından ötürü, hz. muhammed'in kiminle kaç yaşındayken evlendiğini bizden daha iyi bilirler herhalde. anlaşılan o ki; adam bir yaşına kadar indiğine göre, 5-6 yaşlarında bir kızın evlendirilmesi gayet normal bir durum. şimdi şöyle bakın duruma; hz.muhammed'in topraklarında, hz.muhammed'in sürekli nasihatlerde bulunduğu topraklarda, oranın halkı nasıl olurda hz.muhammed'in kaç yaşında bir kızla evlendiğini bilmez, unutur? neden oranın halkı böyle bir şeyi savunsun? adamın anlatmasına göre bu gayet normal bir durum. bu durumun normalleşmesi için kendilerine büyük bir lider örnek olmuş olabilir. **
birtakım sapkınca şeyleri haklı göstermek amacıyla, insanı dininden peygamberinden soğutacak açıklama. niye bekleyemiyorsun bu kız 18 yaşına gelene kadar? ne alıkoyuyor seni beklemekten? bir de kaç yaşında adamlar, 10 yaşında kızla evleniyorlar ki bunun neresini hangi fetva ile hangi örnek ile hangi kutsal kitap ile haklı gösterebilirsin!
(bkz: böyle adamlar ilk gördüğün yerde hemen s kilebilir) * *
Spekülatif bir haber muhtemelen de çeviri hatası kaynaklı ancak gerçekse bir sonraki aşamanın spermle evlenmeye varacağı olası. Ha cinsiyet daha belli değildir, mühim değil çekirdekten yetiştirirsiniz olur biter.
http://w9.gazetevatan.com...vlenilir/219518/10/Manset

suudi evlilik yöneticisinin yeni fetvası. insan mısın lan diyorum kendisine.

bu adam yakında kızlar anne karnında iken evlendirilebilir diyecek, aha işte ondan korkuyorum.