1. 1.
    1 yaşındaki bebeğine alkol içiren anne

istanbul Kartal'da bir annenin 1,5 yaşındaki çocuğuna alkol içirip fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılması tepkilere neden oldu. Elinde alkol şişesi ve sigara ile resimleri çekilen 1,5 yaşında bebek babasının şikayeti üzerine annesinden alınarak devlet korumasına alındı. Çocuğun kendisine verilmesini isteyen baba savcılığa başvururken, anne hakkında soruşturma açıldı.

https://www.hurriyet.com....flarini-paylasti-41676787

https://www.habervakti.co...pes-dedirtti-h129331.html
    1 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    nasıl annesin sen, fıstıksız gider mi o aq.
    3 -3 ... not alpha anymore
  3. 3.
    Skik...
    2 ... sevgilim ben manyak oldum
  4. 4.
    Anne demekle annelere hakaret ediyorsun yalnız orada bi anlaşalım. Bunu yapan anne olamaz amk. Kabul etmiyorum. Alkol vücuda girince ister istemez insanı uyuşturur, dengeleri altüst eder. Ulan o çocuğa içirilen alkol onun sağlığını yok eder ya.

insanlığınıza sokayım!
    14 ... queenn of darkness
  5. 5.
    Hayvanlar bile bu bebeğin ana babasından daha iyi ana babalık yapar doğurduklarına.
    ... yeni baslangiclara
  6. 6.
    Yazık çocuğa ya büyüyünce bilinçaltında annelik duygusunu hep rakı, bira şişelerinde arayacak. Herkes anne olamaz. Baba olamaz. insan olamaz. Her iki gözlü insan, her memeli kadın, her kaslı adam değildir.
    2 ... lenova
  7. 7.
    Kim bilir neler yaşadı da böyle bir şey yaptı. Onu da anlamak lazım. Belki psikolojisi bozuktur yardımcı olalım.

Yoksa kadınlar asla durduk yere böyle şeyler yapmaz. Ama erkekler yapar hepsi pisliktir erkeklerin. Ama kadınlar asla yapmaz. Kadınlar güldür ma çiçektir.
    4 ... ilcan havhav
  8. 8.
    Sonra bunların çocukları milletin kızını bozuyor sağda solda dolanıyor. Orman çocukları.

Anaları da bunlarla gurur duyuyor. Durum bu.

Layiklik işte budur. Verdiği eğitim de budur.

Yazıklar olsun.
    3 -1 ... siradan siradam absolute
  9. 9.
    beyaz peynir de yedirseymiş bari o nasıl anne öyle, mezesiz alkol mü içirilir küçücük bebeğe.
    -2 ... sivasli bey