1. 1.
    infandous nikli yazar. 2018'in en çok eksi oylama yapan yazarı.
    https://www.uludagsozluk.com/2018/yazarlaroyek/

1 yılda tam olarak 61061 tane eksi oylama yapmış. sözlüğe harcadığı vakti hesapladım. eksi oylama yaparken en az 10 saniye bekleme kuralı var. aynı yazarı da saatte 6 kez eksi oylayabiliyorsunuz.

en az harcadığı vakit şu çıkıyor.

610610 saniye beklemek zorunda kalmış 61061 eksi oy verebilmek için.
    bu da 169 saat yapıyor.

bu da 7 gün eder.

en iyi ihtimalle bir yılının yedi gününü sadece oy vermeye harcamış. on saniye bekleyip bekleyip eksi verse, sürekli sözlüğün başında olsa, 61061 oyu 7 günde tamamlayacak.

bunun okuması, oylaması, dolanması bir sürü şeyi var

haftalarca zaman harcamış sözlüğe. uykuları çık, yemeleri çık, yolculukları çık, adam sözlükte yaşamış. enteresan.

edit: ibneler bir de bize sözlükten çıkmıyor, bla bla dersiniz. ne dramlar var, bakın, görün.
    8 -8 ... yikanmak istemeyen cocuk
  2. 2.
    Azimli yazardır.
    4 ... hayta38
  3. 3.
    Bide bana sövüyorlardi eksici ibne diye. Meğer daha ibneleri de varmış.
    7 -3 ... o rus bu rus
  4. 4.
    E sen de bu gereksiz bilgiyi analiz etmek için en az 10 dakikanı harcamışsın. Hatta benim de 2 dakikamı harcadın. Entryini gördüm okudum anladım ve bu entryi yazdım. Hep beraber ziyan olduk.
    5 -1 ... mavi lc waikiki poseti
  5. 5.
    ağır konuşmak istemem ama belli ki takıntılı bir ibne.

profiline baktım sürekli sözlükte bulunan biri de değil, 1 yılın yarısını anca geçirmiş sözlükte. kaba hesap günde neredeyse 340 eksi ediyor.

üşenmemiş de pezevenk.

azme, hırsa bak amk.
    6 -3 ... lucius vorenuss
  6. 6.
    sözlükte hiç dikkat çekmeyen biri , fikri ve zikri sıfır gibi ee ne yapsın ezikliğini böyle kapatmış.

eksi vermek tabi hakkı ile + vermekten daha zor okuyacaksın beğenmeyeceksin niye beğenmediğini kendi içinde tartışacaksın doğrusu ne olabilir diye düşüneceksin , mesela ben sözlüğü çok okuduğum halde -/eksi olayım çok azdır ..

şimdi kalkacaksın yazan saçmalamış biraz okuyup bu saçmalığı birde değerlendireceksin ,olmayacak iş.
    ben genellikle tartışma konusu olan beğenmediğim demeyim de çaba verilip yazılmış gerekli bilgiyi vermeyen yazıyı eksilerim buda bence olumlu eksilemedir.

keşke - olayı da gözükse tabi saçma sapan eksileme yapılmayan bir ortam da.
    2 -3 ... baris hemen simdi
  7. 7.
    eli sike taşağa sürüp koklamak
    koltukaltını koklamak
    kirli boxerı koklamak

gibi gibi.( o yazardan alıntı) . böyle biri eksilese ne olur eksilemese ne olur.

zaten başlığında da iki girdi var , biri de tepki entrisi bu entrinin.

yani sığır sırf eksi verip kendini tatmin etmek için bu sözlükte ..

bildiğin memleket çomarı.
    2 -2 ... baris hemen simdi