bugün

bu sözden sonra uludağ sözlük yazarlarının, gaza gelip bolca entry girme olasalığı çok yüksektir. *
hiçbir zaman unutulmaması gereken özdeyiş.
(bkz: uludag sozluk yazari gaza gelmez)
(bkz: kulliyen yalan)
"uludağ sözlük dünyanın medyasını oluşturur" ile aynı kapıya çıkan cümle.
garip ama bir dolar 1.35 ytl ye bedel.
dto * vari düşünce. tabiki de dto bir cana bin can isteriz gibi açıklamaları ile daha da aşmış düşüncelere sahiptir...
(bkz: ben değilim)
(bkz: kendimi tenzih ederim)
bazı kişilerin, bazı yazarların uludağ sözlük'e olan sevgisinden dolayı yaptıkları bir kelime oyununu gerçekten ciddiye alıp yargılamaya çalıştıkları laf. işte ben buna gülüyorum. aşslşsadsad..

aşın artık bunları geçin kendinizi..
boşuna eşsiz bünye dememişler diye, kasıla kasıla yürüten söz.
mustafa kemalin bursa nutkundan sonra söylemiş olacağı söz. meclisin gizli arşivi açılsın, çıkacaktır birşeyler.
"heyt be kim tutar seni" denilesi durum.*
uludağ sözlük yazarlarını onore eden, yazar olmayan kişileri de meraka sevkeden söz.
sözlüğe girdiği her entrynin ne kadar değerli olduğunu bilmesi gereken sözlük yazarının evinin bir köşesine büyük harflerle yazması gereken söz.
(bkz: 300 spartalı 1 uuser etmez)
uludağ sözlük yazarı yasalarının birinci maddesi.
uludağ sözlük yazarlarını canı gibi seven, onları gözünden, gönlünden bile sakınan, dokunmaya, okşamaya, ellemeye kıyamayan yazarın söyleyeceği söz.
demek ki neymiş uludağ sözlük tombul tombul yazarlara sahipmiş.* *
(bkz: 3 tam 1/2 sözlük yazarı uzaya bedel)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
Uludag sozluk çocuğu 1. nesilleri tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
son zamanlarda gordugum başlık ve entrylardan sonra katılmamın pekde mümkün olmayacağı cümle. bu başlıklar ve entrylar sozlukde 13 yaş sınırı falandamı yok diye düşünmeye bile itmiştir beni.
(bkz: uludag sozluk yazari ormanda 40 kaplan gucundedir)
saza gelmeden gaza geleceğim tek cümle.
uludağ sözlük yazarlarının nasıl değerli nasıl yüce şahsiyetler olduğunu bir kez daha hatırlatan başlık.kendimizle gurur duymalıyız efenim *

akabinde...

-heyyyytttttt
(bkz: dünyayı kurtaran adam)