bugün

2 uludağ yazarı dünyanın yarısına, 3 uludağ yazarı dünyanın üçte birine diye devam eder. varın siz hesaplayın 100 uludag yazarının neye mukabil geldiğini.
africayı içine almayan önerme.****
mümkün olabilecek birseydir.
(bkz: hepimiz entry giren insanlarız)
-bir türk dünayaya bedel
-bir lisan bir insan

gibi eşeleştirmeleri yapılan olgudur...
(bkz: gaza gelmek)
(bkz: sen neymişsin be abi) * *
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
atmayı abartmış,uçmuş gitmiş, yönünü bulamamış bir sözcüktür.
(bkz: amerika yı ben keşfederdim de zamanı denk getiremedik)
(bkz: tutmayin beni)
(bkz: dünyayı kurtaran adam)
uludağ sözlük yazarlarının nasıl değerli nasıl yüce şahsiyetler olduğunu bir kez daha hatırlatan başlık.kendimizle gurur duymalıyız efenim *

akabinde...

-heyyyytttttt
saza gelmeden gaza geleceğim tek cümle.
(bkz: uludag sozluk yazari ormanda 40 kaplan gucundedir)
son zamanlarda gordugum başlık ve entrylardan sonra katılmamın pekde mümkün olmayacağı cümle. bu başlıklar ve entrylar sozlukde 13 yaş sınırı falandamı yok diye düşünmeye bile itmiştir beni.
Uludag sozluk çocuğu 1. nesilleri tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: 3 tam 1/2 sözlük yazarı uzaya bedel)
demek ki neymiş uludağ sözlük tombul tombul yazarlara sahipmiş.* *
uludağ sözlük yazarlarını canı gibi seven, onları gözünden, gönlünden bile sakınan, dokunmaya, okşamaya, ellemeye kıyamayan yazarın söyleyeceği söz.
uludağ sözlük yazarı yasalarının birinci maddesi.
(bkz: 300 spartalı 1 uuser etmez)
sözlüğe girdiği her entrynin ne kadar değerli olduğunu bilmesi gereken sözlük yazarının evinin bir köşesine büyük harflerle yazması gereken söz.
uludağ sözlük yazarlarını onore eden, yazar olmayan kişileri de meraka sevkeden söz.
"heyt be kim tutar seni" denilesi durum.*
mustafa kemalin bursa nutkundan sonra söylemiş olacağı söz. meclisin gizli arşivi açılsın, çıkacaktır birşeyler.
boşuna eşsiz bünye dememişler diye, kasıla kasıla yürüten söz.
güncel Önemli Başlıklar