1. 1.
  copa america 2011'in açılış karşılaşması olup tsi saat: 03.45 te başlayacak olan maçtır.
  ... kzmjn
 2. 2.
  (bkz: a haber)
  ... cabukcikar yandimov
 3. 3.
  a haber'den seyredeceğim maç. messi'yi bir daha izleme fırsatı bulacağız.
  ... bu ismi sadece zekiler anlar
 4. 4.
  copa america heyecanını başlatacak maçtır.

  arjantin ev sahibi avantajını elinde bulunduruyor ve kağıt üstünde kesin favori olarak gösteriliyor. messi, di maria, higuain gibi çok önemli yıldızlara sahipler. buna karşın bolivya ise organizasyonun en düşük değerli ve neredeyse en zayıf takımı.

  ancak iki takım arasında sadece iki yıl önce yapılan karşılaşmada bolivya'nın rakibini 6-1* gibi ilginç ve beklenmeyen bir sonuçla mağlup etmesine bir de topun yuvarlak olduğu gerçeği eklenince maçın arjantin adına çantada keklik geçme olasılığı azalıyor tabi.

  iki takım arasında oynanacak karşılaşma tsi 03:45'te başlayacak.
  ... baldwin
 5. 5.
  sankı orada da mac gece 3.45 de oynanıyo messi sankı uykusundan uyandırılmış gibi bakıyo.
  ... kzmjn
 6. 6.
  arjantin'in kanırtarak alacağı maçtır fakat çok sakin ilerliyor. canlı izlemek için http://www.ahaber.com.tr/...eoizle/ahaber/canli_yayin
  2 -1 ... her kesimden kurtulan adam
 7. 7.
  xavi ve iniesta yoksa messi de yok.
  1 -1 ... kutukola
 8. 8.
  son çeyreğe girdik ve arjantin'ten tık yok derken beraerlik golü geldi. 1-1.
  ... sinnerman
 9. 9.
  Tam ne güzel Bolivya kazanıyor diye yazmak üzereyken Kun Aguero eşitledi durumu. Gönlüm Bolivya'dan yana... bakalım ne olacak kalan dakikalarda...
  ... arcangel
 10. 10.
  1-1'lik eşitlikle biten aynı zamanda topun yuvarlak olduğuna bir kez daha şahit olduğumuz maçtır.

  vay mnskym. sen kalk bir ay boyunca turnuvayı bekle sonra gel ilk maçın ikinci yarısında uyuyakal. ilk yarıda arjantin oyunu bolivya yarıalanına yıkmasına karşın ilerde çok etkili olamadı. özellikle banega ve messi arjantin adına ilk yarının en göze batan isimleriydi.

  bolivya biliğimiz küçük takım-büyük takım maçlarında küçük takımların yaptığı monoton işleri yapıp topun arkasına geçti. tabi bunların tamamını ilk yarı için yazıyorum.

  ikinci yarı başladığında benim gtümde pireler uçuştuğundan ötürü son 45 dakikayı takip edemedim. ancak arjantin turnuvanın en zayıf takımıyla berabere kalarak çok büyük bir avantajı tepti. neyse ki gold cup yorgunu kosta rika da bu grupta yer aldığından bu beraberliği telafi edebilme şansları var. ayrıca bolivya da yavaş yavaş arjantin'in belalısı olma rolünü üstlenmeye başladı.

  benim gibi maçın tamamını veya belli bölümlerini takip edemeyenler için karşılaşmanın tekrarı 23:45 te a haber'de.
  1 ... baldwin