1. 1.
  O da bir şey mi ben 29 yaş er kişisi olarak yapmadım. Dümbük...
  14 -2 ... chessplayer
 2. 2.
  iktidarsızdır.
  ... seracettin
 3. 3.
  tr de yaşayıp, herhangi bir engeli, sorunu yoksa 1 sene değil 1 ay bile seks yapmamış bir kadın yoktur.

  ülkemiz abazan yuvası. bunu hakaret olarak düşünmeyin. kadınların sayısının az olduğu, olanların da köşe bucak kaçtığı, erkeklerin de karşı cinsine kur yapan cennet kuşları gibi şekilden şekle girdikleri bir ülkede yaşıyoruz. haliyle en bakımsız bir hatunun bile kendine eş bulması bu ülkede çok kolay. kendi ülkelerinde pek ilgi göremeyen beyaz tenli, güzel kuzey hatunları, burada premsesler gibi değer görüyorlar. on yıldır burada yaşayan rus bir arkadaşım var. kız buraya 19 yaşında geldi, dil öğrendi, iş buldu iyi de para kazandı. (kötü düşünmeyin amk) uzun süredir birlikte olduğu bir de sevgilisi var. burada çok mutlu. ailesi rusya da olduğu halde bir kere yanlarına gitmedi. sürekli annesi geliyor yanına. üstelik çalışma ve yaşama izni olmadan yıllardır bu ülkede yaşıyor. neden gitmiyorsun diyorum "orada erkekler sürekli ayyaş" hiç ilgi göremediğinden bahsediyor.

  başka bir örnek; türk, erkek bir arkadaşım. polonya da sevgilisi ile yaşıyor. 6 yıldır birlikteler. o da sürekli buradaki türk kızlarının triplerinden, kezbanlıklarından en çok da çok eşliliğinden yakınır durur. o da mutlu ki uzun süredir birlikteler.
  2 -4 ... aklimakomikbisigeldi
 4. 3.
  Bazı ruh hastalarının sandığı gibi ''dünyadaki her insan sapkındır'' görüşünde olmayan düzgün kadındır.
  7 -1 ... dirilis yarinlara kaldi
 5. 4.
  Normal kadındır. Ne yani herkes sevişiyor mu? Aklını yaratıcı işlerle meşgul et genç, yoksa sivilcelerin azacak.
  2 ... thelma
 6. 5.
  Olabilir.
  ... tarihcix
 7. 6.
  kac yil oldugunu tartismayalim isterseks.
  3 ... yedirenklidivit
 8. 7.
  hadi şimdi herkes kaç yaşında olduğunu yazsın.
  1 ... the adamin biri
 9. 8.
  Belki sözlük içerisinde geyik yapılabilitesi olan bir konu dahi olsa bence altında daha derin şeyler olabilir... Bizim toplumun en büyük hatası cinselliğe gereğinden fazla anlam yüklemektedir... Fazla kadin veya erkekle birlikte olmanın veya bakire olup olmamanın aslında teknik olarak hiçbir farklı yoktur... Diğer yönden kadına yapılan toplum baskısı ve her zaman namusun bacak arasında aranması seksi olduğundan çok çok devasa birşey olarak göstermektedir... Kişinin ruhsal bunalımı olabilir. Çok kötü bir travma geçiriyor olabilir... Eğer bu entry okuyan kişi öyle biri ise lütfen cevabımı dikkate al ve diğer yazılanların canını sıkmasına izin verme... ister yaparsın ister yapmazsın beden senin özgür irade senin * Ama lütfen arkadaşlar bence gerçekten ruhsal sorunları olan bu konuda kötü şekilde kullanılmış olabilecek insanları da düşünerek bence bu gibi konularda yazdıklarımıza dikkat edelim...
  ... yandesk
 10. 9.
  bunu tercih etmemiş kadındır. bilindiği üzere bir kadının canı seks yapmak istese, bunu gerçekleştirmek için partner bulması 3 dakika bile sürmez.
  ... altahhan