1. 1.
  birtakim kani bozuk kemocanlari cildirtmis eglencedir. suriye diye tezahurat etmelerine sinirlenmis arkadaslar. halbuki ordaki ingiliz birkac ayyas ingiltere diye nara atsaydi domalacak yer ararlardi.
  13 -36 ... dr harleen quinzel
 2. 2.
  https://mobile.twitter.co...tatus/1079870979579482112

  Al bu da videosu bak. Ülkeyi bu hale getirenler görür de belki utanırlar biraz.
  4 -3 ... flat head
 3. 3.
  bizim türkler amerika'da fransa'da japonya'da çılgınca eğlenip sosyal medya da hava atarken elin suriyelisinin taksimde eğlenmesi neden battı ki?

  bence gurur duyulacak olay. adamlar eğlenirken bayrak açıyor bu birleşmiş milletlere kapaktır.
  bakın bizi türkler kabul etti eğleniyoruzda diyorlar. esad çıldırsın.
  7 -21 ... timarli sipahi neferi
 4. 4.
  Yılbaşında takvimler değişirken eğlence tertip etme gibi saçma bir hristiyan adetine çabuk adapte oldukları için. Yahu bizimkiler de eğleniyor. Eğlenmiyor mu yani? Napıyoruz? Yılbaşı gecesi muhalefet olsun diye ibadet mi yapıyoruz millet olarak? Yoo. Bize eğlence olsun da isterse pagan adeti olsun. Hiç farketmez.
  1 -1 ... gazeloglu
 5. 5.
  Kafalara gel. Aynen bm de şimdi bir büyük açmış bunalıma girmiştir türkler suriyelileri kabul etti ne yapacağız biz diye.

  Adamlar ortadoğunun en çöp milletinin en ıskartalarını bize iteledi, herifler geldi ülkenin en büyük şehrnin en büyük meydanın azıtıp yılbaşı kutluyor ve bu ülkenin vatandaşları güvenli değil diye sokağa çıkamıyor aynı yerde -bunlar bide sözüm ona savaştan kaçan mağdurlar, alayı 20-30 yaş aralığında erkek bide- bizim ağzı açık ayran budalaları da bunu gurur duyulacak bir şey olarak görüyor. Vallahi bravo.
  4 ... flat head
 6. 6.
  tam ülkesinde savaş olan insanların yapacağı bir şey.

  binlerce hayat ve vatanı tehdit altındayken bu kadar eğlenebiliyor olmaları kendileri hakkında mühim detayları açık ediyor zaten.
  2 -1 ... noxeca
 7. 7.
  Ha suriyeli kansızlar ha bizim ülkemizdeki kendi ırkından olmayanı savunan hainlik yapan babaları ingiliz olan çakma türkler. Farkları yok. Bu devletin içinde hain bitmez.
  2 -1 ... bay efendi
 8. 8.
  sırf suriyeli yokmuş aralarında afgan ,pak (pakistan) hatta ikide hintli * varmış.

  merak etmeyin yakında yanlarına siyah afrikalıları , asya türkilerini falan alıp ha bu ara perulular kayboldu ortadan yada bana rast gelmedi ,birlik oluşturup ülkenin bir bölümünde devlet ilan ederlerse şaşırmayın.

  olur mu öyle şey diyenlere şunu hatırlatırım ,4 milyon yabancı kimliksiz , vatansız ,parasız.

  türkler anadolu'ya geldiğinde üç beş klan ,boy ve hayli çadır,sonuç.
  2 -2 ... baris hemen simdi
 9. 9.
  Vatan hainlerini mutlu eden eğlence. Ananızıda verin, eğlenceleri dahada artar, dahada mutlu olursunuz. Vatanı veren anasını, bacısını niye vermesin, di mi?
  5 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 10. 10.
  entriyi girdiğim dakikalarda (11:15) oda tv. portalına da bir haber düşmüş(11:16) ..

  ''Türkiye'deki her 4 kişiden 1'i Suriyeli olacak
  Emekli Mülkiye Başmüfettişi Mahmut Esen, “5 yıl sonra yüz kişiden 5’i, 50 yıl sonra ise dört kişiden biri Suriyeli olacaktır” diye yazdı.''(01/01/2019-oda tv.)

  ister inanırsınız ister yadsır kafanızı kuma gömer siniz ..

  suriyeli veya başka bir ulustan keşke eğitimli ve kalifiye olsalar ama bunlar ülkelerinde bir işe yaramayan modernizme kapalı feodal topluluklar türki asya'dan veya afrika'dan gelenlerde aynı.

  fransızlar (paris ve çevresi) bu yüzden pişmanlıktan beter halde ,sömürgeciliğin getirdiği bir şey bu.

  müfettiş esen'in yazdıklarını ben bu sözlükte kendi birikimimle ona yakın bir şeklide yazdım ,yakında istatistik olarak da literatüre geçer .

  bu arada kürtlere sabah akşam sinkaf eden namussuzlara kapak olsun, kürtler bizim canımız bu kadar kavga dövüş sonrası bile ülke toprağına sarılıp hala bırakmayız diyorlar.

  vallahi türkçü - ırkçı sığır takımını uyarayım bu suriyeliler yarın bu ırkçı sığırlara biz Türküz bu vatan bizim siz sırplar siktir olun gidin derlese ne gülerim..

  ey ülkücü-mhp'li hain ülkeye yaptıklarına bak, utan.( ar duygun kaldı mı bilemem..)
  1 -2 ... baris hemen simdi