bugün

Senede bir defa bile millete gülme fırsatı vermek istemiyor bu yobaz piçler ve işidci radikal islamcılar, Ne tür orusbu çocukluğu bu.
kaç sene önce gittiğim kıytırık bar tarzı bir yerde bile güvenlik çok sıkıydı. Bu tarz bir yere birde yılbaşı gecesi, doğruysa otomatik silahla nasıl girilmiş olunabilir merak ettim.
zavallı ülkemin zavallı insanları.

insanlar yeniyılı kutlamak için gidiyor ve ölüyor. yazıklar olsun bu ülkeye.

allah belalarını versin yapanların. güzel ülkemi ne hale getirdiler. bu teröristlerin bunu yapacak cesareti verenlerin de allah belasını versin.

emeği geçenlerin de!

iyi olmuş diyenlerin de!

belki iyi bir temizlik yapılmış olabilir diyenlerin de!
allah belanızı versin şerefsiz, karaktersiz çöl itleri.
görsel
Orosbu çocukları midelerindekileri kusmaya başladılar bile.
bugün gerçekleşmiştir. ışid'in böyle bir eylem içinde olduğu özünde bilinen durumlardan birisi.

yalnızca kısaca şu bilgiyi vereceğim, kimin örneklediği noktasında bir bilgim yok.

bir hoca, alim ateşli bir müslümanla konuşuyor.

- bir gece kulübüne saldırmak doğru mudur?
+ kafirlerin ahlaksızlığını yok etmek için doğrudur.
-sen o insanları öldürürsen o insanlar nereye gidecekler?
+tabii ki cehenneme gidecekler.
-şeytan o insanların nereye gitmesini arzuluyor?
-cehenneme...
+o vakit senin amacın, şeytanın amacıyla ortak.
Tarih bunu yapanları affetmeyecek. Adi mahluklar.
sanki ölü sayısı daha da fazla gibi geliyor bana... kalaşnikof ne demek ya...?
Ölenlere rahmet yaralılara şifa diliyorum...

bu saldırıyı meşrulaştırmaya çalışan vr gece kulübü olması hasebiyle sevinecek yaratıklara kelimeler bulamıyorum.
yılbaşına sapına kadar karşı olmama rağmen böyle vahşet dolu ve beklenmedik bir ölümü meşrulaştırmak...

bu arada diyanete salya akıtan arkadaşlar bu ülke ne yılbaşı kutlamaları oldu, o zaman balon patlamazken şimdi neden patlıyor bir düşünün derim. zira bahsettiğim yaratıklardan farkınız kalmıyor.

rabbim milletimizi korusun.
http://m.haberturk.com/canliyayin
Noel baba kılığında oldukları iddia ediliyor .
görsel
Yeni yılın ilk saldırısı.
Amina kodumun çocukları gta vice city oynuyor sanki. Neler oluyor yeter.
ilk defa zenginlerin öldüğü bir terör saldırısı...
Ölenlere rahmet, sevenlerine sabır bu memlekete de artık biraz güzel ahlak ve huzur diliyorum.
2016'ya uğursuz muğursuz dediler de daha 2017 girer girmez ilk olayını patlattı. allah sonumuzu hayretsin ülkemize eselikler dilerim.
isteyenin istediği zaman istediği yerde eylem yapabileceği bir ülkede yaşıyoruz, güvenlik vr istihbarat süper, yarın 2 kınama 3 lanetleme , hayata devam .
tvde gördüğüm kadarıyla olay yerine toma'lar da gitmiş.

toplumsal olaylara müdahale aracı.

Çok manidar.
30'a yakın ölü olduğu söylenilen olay.
Canımıza tak etti artık, yetti yetti.
Bu gibi olayların islamla alakası yoktur!!!!!

Bu en büyük provakasyonlardan biridir. Aynı zamanda hedef şaşırmadır.

Az beyninizi kullansanız.
Yeniyıl kutlanmazcılar la karşı taraf birbirine girsin diye bu gece ve o mekanda yapıldığını düşündüğüm saldırı. Eğlenceye gittigin mekan bir anda ölüm kokuyor ne berbat, ne kötü bir durumdur. Yazık artık ya.

Allah tümünüzün belanızı versin. Başka da birşey demiyorum.
Bu gibi olayların hinduizm ile alakası vardır.
1 polis bir sivil vatandaş saldırıda şehit düşmüş.

http://www.habergzt.com/o...isinda-2-sehit-var/35931/
"için için sonra da terör saldırısı olsun." denilerek orada bulunan insanların suçlu olduğu terör saldırısı. nasreddin hocanın hesabı gibi hırsızın hiç mi suçu yok be orospu çocukları ?

bu tarz şekilde düşünen terörist destekçisi vandallar umarım terör sizi de bulur. o zaman da birileri şunları desin :

"orada ne işi varmış otursaymış evinde"

"aman canım nolacak çıkmasaymış evinden"

e be embesil terörün amacı böyle böyle milleti sindirip sokağa çıkarmamak. işte o zaman terör başarılı olur açlıktan ağzın kokar amınakodumun embesili. aldığın üç kuruşu da alamazsın.

ya ne desem boş bu siktimin biatçı vandallara. ışidinizin de nusranızın da amınakoyim.

ha bu arada pkk nın da anasını sikim.
Nasıl bu kadar kötü olabiliyorsunuz, Hala anlamış değilim. Şuan evinde oturup gecenin bir vakti birilerinin ölmesi seni mutlu mu ediyor? Şu ölse daha iyi olur, bu ölse fena olmazdı demek size ne kazandırıyor. Nasıl bir aşağılık kompleksi var ki birilerinin ölme ihtimali bile sizi sevindirebiliyor. Bi önce olayı öğren, olayın detayını gör. Hemen birtakım temeennilerde bulunmak nasıl bir şerefsizlik.