bugün

görsel
Allah yar ve yardımcıları olsun. hep söylüyorum.

kininizi diri tutun.
Abi gerekirse ev ev arayacaksin , uzun namlulu silah buldun mu ruhsatini soracaksin ruhsat yoksa direkt kafasina sikacaksin.

Guneydoguya huzur anca boyle gelir.

Umarim sehidimiz veya yaralimiz yoktur , umarim sag salim bir sekilde hepsini delik desik ederler.
Söylenecek laf yok ülke texasa döndü aklım almıyor bu kadar orospu çocuğuna nasıl bu kadar musamah gösteriliyor öğrenecekler illaki öğrenecekler yaşamak istiyorlarsa türke biat etmeyi sike sike öğrenecekler ama ne zaman?
Vay arkadaş daha ilk günden ikinci vaka. Allah polislerimizin yardımcısı olsun.
Twitter fenomeni sözlerle 2016 217 muhabbeti yapmayacağım.

Sadece diyeceğim su : pkk ışid ve gerçekten cemaat yanlarına dhkpc gibi orospu çocuklarını da alarak topyekun saldırmaya başlamış gibi. Evet 2017 Yen'i bir başlangıç olsun die her gün en az 1 eylem diyerek çıkmış bunlar yola. 31 aralık in son dakikalarında Reina saldırısı var 1 ocak da Diyarbakır saldırısı. Gerçekten bir savaşta olduğumuzu artık kabul edelim.
alıcaksın napalm bombalarını... barbekü yapıcaksın diri diri
orusbunun çocukları
bu amk hewallerinin ne zaman soyu tükenecek. inşallah şehit haberleri almayız.
AA'nın haberine göre Diyarbakır'ın Çınar ilçesindeki terör saldırısında can kaybı yokmuş.
Yine şehit haberi almayalım yeni yılın 2 gününde kötü haber almak ağır gelecek evet.
https://youtu.be/ZWJbT-Y3YQY
Ortalık çok karışık, ülke olarak zor durumdayız artık bir şeyler yapılsın gencecik çocuklar, insanlarımız ölüyor. Kınayacak, lanetleyecek derman kalmadı kimsede.
can kaybı yok deniliyor.
2017 ye daha ilk günden küfür sayısını artıran saldırı.

Babanızın dostlarını sikeyim orospu çocukları..
ananızı sikmeye yemin ettik orospu çocukları ! arkanızda abd,avrupa falan değil bütün dünya olsa yine de size geçit vermeyeceğiz.
Baskomutan denilen muhterem komutanlik yapabilse keske. Bir kerecik sasirtsa!!

Guzel ulkemin icine ettiler elbirligiyle...
Kurdun dişine kan değdi korkun...
Allah polis ve askerimizin yardimcisi olsun.
istikrar kavramını kafamıza kazıyan hain saldırıdır. 2017'nin 2016'dan farkının olmayacağını göstermiştir.
Allah benanızı versin.
(bkz: böyük türkiye)
(bkz: istikrar)
(bkz: yol yabdılar)
Ya benim artık ölüm haberi almaya gücüm kalmadı.
Yeter artık üzüntüden kanser falan olucam. insanlık neden şu koca dünyada barışla yaşamayı öğrenemedi.
2017 güzel geçsin herkes çok mutlu olsun dedik şu gelen haberlere bak cidden deliriyorum..
(bkz: ve 2017 bize girdi)

daha ilk gün.

polisimizin şehit olmamasını umuyorum.
hep iyi düşün iyi olsun.
kabuslar ülkesi. bu nedir arkadaş yeter artık her gün yeni bir dehşet.
güncel Önemli Başlıklar