bugün

basit bir sorudur. evet satarım.
2 liralık makarnayı hala milyon liradan satılıyor sanan agabe seçmeni sorusu.
100 liraya satıyorum. özelden gelin.
bize kömür yeter. çünkü biz akepelüyüz.
1 milyonu alıp kayıplara karışacağım durumdur...
Ne milyon u
Senelerdir
Kömüre makarnaya.
mına bile korum.
ne yalan söyleyeyim satarım sonuçta oy versem de oy verme oranı azınlıkta olduğu için her türlü bir boka yaramaz oyum bari bir faydası olsun dimi yani...nerede çokluk orada bokluk demiş atalarımız.
satarmış gibi yaparım. oy kabini kapalı. kime verdiğimi kim bilecek amk. ortamlarda, hea oyumu x'e verdim derim. kahretsin. niye bu kadar zekiyim. şayze.
Onuru bir kenara bırakırsak evet diye yanıtlayacağım soru.
Oyuma 1 milyon tl verdiklerine göre büyük farka yol açacak, önemli bir kavşaktayız diye düşünürdüm.
Ve 2 milyon isterdim!
1 milyonu veren mantıklı bir insanın en az 10 milyonu vardır. Sonra Arttır artırabildiğin kadar.
Şöyle ki; hazır paraya dağ dayanmaz, o parayı değerlendirmek için bile alsam dayanmaz. Sonuç olarak oyumu satarsam o para bittiğinde ülke bu durumdan daha kötü yerlere gelmiş olacağı ve hayatı devam ettirmek zor olacağı için satmam.
Adam öyle bir soru sormuş ki satmam diyemedim. Şunu diyebilirim ama terör örgütü mensubu barındıran bi partiye oy vermem. Suan ki partilere de suan oy veremiyorum benzer sebeplerden dolayı. Of ulan nasıl soru bu. Neyse zaten kimse Bi milyon vermiyor bana oy um için düşünmeme de gerek yok.
güncel Önemli Başlıklar