1. 1.
  evim arabam olup da 1 milyon tl param olursa fena değil, aylık faizi iyi getirir. ama yine de o 1 milyon tl'yi dövize yatırmak daha akıllıca olur.

  edit; başlık başa.
  1 -8 ... sivasli bey
 2. 2.
  Çalışırsa maldır zaten. bok var aq çalışın ki birileri de sırtınızdan daha çok geçinsin. Çalışma olayını çıkaranın ta aq. Aq salağı.
  9 -2 ... good luck with me
 3. 3.
  ben 200 bin biriktirdim, üstelik katladım da. ben bile çalışmıyorsam, 1 milyonu olan niye çalışsın? azıcık kafayı kullanırsa zaten o paraya takla attırır takla. b*k var çalışın aq kapitalist sisteme köle gerek ne de olsa.
  4 -3 ... anti sosyal
 4. 4.
  Asla çalışmam diye düşünmek yanlış olur ama bu ülkeden kesin giderim demek en iyisidir. Yoksa çalışmayıp ömür boyu burada kalırım dersen büyük salaklık edersin.
  1 -1 ... bogaziciruyalari
 5. 5.
  Benim 1 milyon tl'm olsun işimi büyütürüm.

  Tosun gibi yatıp göt büyütmek neden bu kadar ilginizi çekiyor anlayamıyorum. Eminim Bu kafadaki kişiler o 1 milyon tl'yi 1 yılda eritip yine birilerinin yanında ırgatlık yaparlar.
  11 ... bir idealistin ta kendisi
 6. 6.
  O 1 milyon lira 10 sene sonra 100 bin gibi olacağından saçma bir durum. 1 milyon lira ile tokiden 5 ev alınıp 1.000 liradan kiraya verirsen belki işe yarar. Neticede kiralar belli bir oranda her sene artıyor. Verirsin bir emlak danışmanına 5 bin lira bunun yüzde 20 sini danışman versen aylık 4 bir kalıyor. Tabi birde bunun vergisi var yıllık 60 bin lira yapar bunun vergisi ise 9 bin lira.

  Yani evlerin tamamının dolu olması ile gelecek para bu.

  Paranı faize yaptırsan yıllık bu kadar faiz anca gelir.
  3 -2 ... benimhalaumudumvar
 7. 7.
  bırak çalışmayı, çalışan insanlara da mani olurum lafa tutarım engellerim her türlü götlüğü yaparım.
  1 -1 ... kendini kandiran adam
 8. 8.
  kendisine ait yeterli miktarda hiç parası olmamış, olsa da ev geçindirmemiş kişinin cehaletiyle ortaya atılmıştır. Bırakın bir milyon tl'yi 10 milyon bile bu ekonomide ömür boyu rahat yaşatmaz insanı. Çünkü tl değer kaybediyor, diğer ülkelerin parasının değeri yükselmiyor.
  2 -1 ... acilinpsikologum
 9. 9.
  O kadar param olsa ev alıp kiraya veririm amk niye yiyip te eritiyim parayı.
  -1 ... abuzer komurcu
 10. 10.
  Hazıra dağ dayanmaz sözünü hatırlatmak isterim. Tamam, 1 milyon TL sahibisin, şu an dışarıya çık bi alışveriş yap anında 1000 lira gider çünkü her şey pahalı. Şimdi sen bu parayla çalışmadan ancak 2 3 yıl geçimini sürdürebilirsin, daha sonra? insanoğlu yaşamını devam ettirebilmesi için muhakkak çalışmak zorunda. Ne olursa olsun.

  Bir de, 1 milyon TL ile günümüz şartlarında bi ev alırsın, o da olsun 500.000 lira, hadi araba da aldın, o da olsun 100.000 lira, geriye kaldı 400.000 lira. Bu parayla da 2 yıl geçin. Al bitti işte. Sonrasında yine çalışmak zorunda kalacaksın. Rahatlıktan sonra gelen çalışmak da ayrı kötü olacak. Neyse, daha da bir şey söylemem.
  18 ... the rise of darkness