1. 1.
    Yer: istanbul
    Konu: bir milyon konutun su ve doğalgaz borçlarını ödememesinden dolayı kesilmiş.
    Kaynak: https://tr.sputniknews.co...8-iski-igdas-borc-gaz-su/

Olayı sadece bir milyon olarak görmeyelim. Bir milyon çarpı hanede yaşayan kişiyi hesap etmek gerekir. Gerçekten zor bir durum. istanbul'u bu kadar yormamak gerekirdi.
    5 -1 ... sessiz geveze
  2. 2.
    buna elektrik ve internet-telefon kesilmelerini de eklemek gerekir.
    ve böyle bir başlığa ilgi olmaması da çok önemli.aslında entry'i okurken aklıma takılmıştı buna suyu kesilen doğal gazını ödemeyen akp'ye oy veren bile inanmaz diye ve gerçekten öyle imiş galiba.

okuyan olmadığı gibi aman akp'ye laf gelir diye entry bile girilmemiş. belki de bak savaş var hainler nasıl başlık açmış diye düşünen sayısız insanı da eklemek lazım.

türkiye'nin en büyük ve kalabalık kentinde kış vakti su ve doğal gazını ödeyemeyen veya geciktiren milyonlarca insan var ve kimsenin ipinde değil.

buna ek olarak söyleyeyim suyunu doğal gazını bazı durumlarda elektriğini bile ödemeyen geciktiren insanlar cep telefonunun telefon ve internet ücretlerini boğazlarından kesip ödüyorlar.

türkiye böyle bir ülke oldu maalesef vurdumduymaz umursamaz bene ne yacı.
    aferin diyelim devam edelim.
    10 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    istanbulda yaşamak artık lüks diyeli 10 yıl oldu.lüks kastım,büyük bir şehirde yaşamanın kapitalist algı ve dayatmaları sonucu artık asgari ücretin istanbulda hayatı kurtarmıyor olduğu gerçeğidir.ota boka para vermekten bir hal olan millet temel ihtiyaçlarını karşılayamayacak bir hale gelmiş durumda.ama ayfon’a para buluyosunuz goygoy’u yapmıycam ve mucize eseri yaşamını sürdüren tüm iktisat ve ekonomi uzmanlarına havlu attıran milletimizede selam duruyorum.o onemillion abonenin yüzde doksanı istanbuldan çıkar.
    Ek:Bugün istanbulda insan gibi yaşamanın maliyeti malesef 5 bin tl’yi geçmiş durumda.
    3 ... hacileflef
  4. 4.
    kimbilir paraları karıyla kızla kumarla içkiyle yemişlerdir.
    tuu yazıklar olsun.
    doğalgaz su dediğin 3-5 kuruş para.
    en fazla 500-600 aylık.
    askeri ücret bile bunun 2 katı.
    sonra gel akabe ye laf at.
    hain teröriz çapulcu hepsi.
    yazıklar olsun.
    2 -1 ... kilise sarapcisi
  5. 5.
    Dağıtıcı kurumların açma kesme parasından kaldıracağı parayı bir hesap edin.
    2 ... konglamere lenf nodu
  6. 6.
    vatan hainlerinin rte'ye borcu var, öderlerse devletimiz derhal açacaktır.
    https://tr.sputniknews.co...run-karacan-erdogan-borc/
    not: ehonomi çoh eyi, kimse algı operasyonuna kalkmasın.
    1 ... kavunvebira
  7. 7.
    durduk yere keilmemiştir. kullanmıştır ama fatura gelince ödememiştir.

e ben para ödeyip kullanıyorsam para ödemeyenin kullanması bana haksızlık olmayacak mı?

evet maalesef istanbulda da diğer şehirlerde de yaşam zor.

ama inanın herkes ayağını yorganına göre uzatırsa sorun kalmaz.

ve istisnalar asla kaideyi bozmaz.
    -1 ... birazdangelirim